Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Підготовка закладів до навчального року під контролем
Підготовка закладів до навчального року під контролем

Поділитися новиною:

Підготовка закладів до навчального року під контролем

Не зважаючи на зеніт літа, в навчальних закладах міста вирує життя: продовжуються будівельні та ремонтні роботи, основна мета яких цьогоріч – термомодернізація й упровадження енергозберігаючих технологій. Цей процес уважно контролюється першими особами міста й спеціалістами відділу освіти.

Цього тижня комісія у складі міського голови Г.М. Мінаєвої, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Т.С. Вінник та начальника відділу освіти М.В. Проценко знову перевірила, яким чином проводяться роботи з підготовки шкіл та дитсадків до нового навчального року.

В ході перевідки були нанесені візити до Чугуївського ДНЗ № 12, де вже замінені на енергозберігаючі всі вікна й тривають роботи з утеплення будівлі за співпраці міської ради з НЕФКО, а також до Чугуївського ДНЗ № 4: там ведуться роботи з ремонту покрівлі, відмостки та утеплення  стін за проектом  GIZ . Під час візиту очільниця міста звернула особливу увагу підрядників і будівельників на дотримання  термінів та якість робіт.

Альбом: Підготовка закладів до навчального року під контролем Альбом: Підготовка закладів до навчального року під контролем Альбом: Підготовка закладів до навчального року під контролем Альбом: Підготовка закладів до навчального року під контролем Альбом: Підготовка закладів до навчального року під контролем Альбом: Підготовка закладів до навчального року під контролем
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2177 | Переглядів: 153Дата публікації: 11:35 27.07.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих