Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Місто, яке ми любимо!
Місто, яке ми любимо!

Поділитися новиною:

Місто, яке ми любимо!

Визначати переможця будь-якого конкурсу не просто. Особливо тоді, коли учасників досить багато і всі вони неперевершені. От и сьогодні на дворі серпень - місяць святкування Дня улюбленого міста. традиційно, в ці дні підбиваючи деякі підсумки, жителі дарують і приймають подарунки.

     Всьоме чугуївська міська рада та її виконавчий комітет провели конкурс серед мешканців нашого міста «Мій дім, мій двір, моя вулиця», а доповнює його прекрасний конкурс під патронатом народного депутата України Дмитра Олексійовича Шенцева «Квітучий край». Обидва ці конкурси спрямовані на покращення благоустрою міста.

У конкурсі мали змогу взяти участь усі жителі міста, кому не байдуже як виглядає наше любе місто і хто готовий завжди внести свій посильний внесок у благоустрій Чугуєва.

У числі неперевершених залишаються ті, хто був серед переможців в минулі роки. А отже, вони заслуговують на похвалу і пошану і сьогодні. Ось вони: домоволодіння: № 29 по вул. Набережна (Соколова) - Зоркін Анатолій Павлович, № 23 по вул. Світла (Воровского) - Купрін Костянтин Васильович, № 10 по вул. Чугуївська - Мотінов Анатолій Дмитрович, Головіна Юлія Вікторівна - № 6 по вул. Зелена, № 37 по вул. Героїв Чорнобильців -Цапенко Євгенія Володимирівна, № 37 по вул. Литвинова - Харківська Надія Павлівна, ОСББ «Перемога 28/30» (керівник ОСББ - Чепенко Ганна Сергіївна) - вул. Перемоги 28/30.

Чугуївська міська рада та її виконавчий комітет щиро дякують цим прекрасним господарям за їх прагнення внести свою частку в благоустрій міста і регулярну участь у конкурсах.

          Відповідно до рішення конкурсної комісії протягом 14-18 липня була проведено фотофіксація всіх претендентів, а 24 липня на засіданні конкурсної комісії визначені переможці.

У номінації «Краща приватна садиба» було представлено 12 приватних домоволодінь. Всі вони мають оригінальне оформлення. В наявності зони відпочинку, зони для розваг дітей, гарний квітник, оригінальні чагарники, доглянутий город. І вони цілком заслуговують право називатися «Краща приватна садиба». Проте, в будь-якому конкурсі є переможець. А отже в полеміці члени комісії зупинилися на домоволодінні № 12 по вулиці Дачній - господар Казмін В'ячеслав Юрійович.

Вивчено 7 дитячих майданчиків: три з них розташовані в приватному секторі і чотири біля ОСББ. В результаті огляду було встановлено, що всі вони доглянуті. Елементи дитячих майданчиків - безпечні. Проте переможцем стала площадка в приватному секторі по вул. Червоної Калини. Створена вона 8 років тому за ініціативи та за безпосередньої участі жителів вулиці. За утримання майданчика відповідають особисто актив вуличного комітету «Молодіжний», очолюваний Аргуновим Володимиром Володимировичем. В чудовому стані і дитячий майданчик, розміщений за адресою вул. Набережна, 42. Створений він, як і переможець цього року, з ініціативи та за безпосередньої участі жителів вулиці. За утримання майданчика відповідають особисто актив вуличного комітету «Річний», очолюваний Вепрецьким Сергієм Андрійовичем.

         Комісією вивчено стан клумб (квітників) більш ніж за 10 адресами, автори створення яких виявили бажання взяти участь у конкурсі. Переможцем в цьому конкурсі стала мешканка будинку № 137 Бєлих Тетяна Антонівна. Під час створення клумби, її естетичному оформленні, вона проявила творчу ініціативу, оригінальність і свою майстерність. Серед переможців у номінації «Кращий озеленений балкон, підвіконня» комісія перевагу віддала жителям будинку № 134 по вул.Горішного (ОСББ «Черемха, 134» - керівник Піскунов Володимир Іванович). Тут доглянута практично кожна квітка. Серед найбільш активних мешканців будинку, які постійно доглядають за квітником: Ключнікова Тетяна Іванівна, Чучаліна Людмила Олексіївна, Стебловська Ольга Олексіївна, Оганесян Аганес Спартакович, Галушкіна Тамара Григорівна, Демченко Зоя Іванівна, Вільгоцька Лілія Михайлівна і Вільгоцька Ольга Володимирівна, Мазуніна Тамара Василівна.

Проведена фото-фіксація дворів багатоквартирних будинків, що беруть участь в конкурсі в номінації «Двір зразкового утримання», дає право говорити про те, що в місті з кожним роком все більше стає затишних дворів біля багатоквартирних будинків. Цьому сприяє активна робота правлінь ОСББ. Важкий вибір встав перед комісією при визначенні переможця в цій номінації. На звання переможця претендували шість ОСББ.

Вдруге бере участь в цьому конкурсі ОСББ «Ельдорадо 130» по вул.Харківська, 130. (Лобанова Тетяна Вікторівна). У 2015 році двір цього ОСББ ставав переможцем в номінації «Кращий двір багатоквартирного будинку». Не перший рік бере участь в конкурсі і ОСББ «Перемога 28/30» по вул. Перемоги 28/30 (Чепенко Ганна Сергіївна). У 2014 році воно стало переможцем в номінації «Кращий двір багатоквартирного будинку». У 2016 році йому було віддано друге місце. Крім того, жителі цього ОСББ регулярно беруть участь в підготовці соціальних проектів. В цьому році вони стали переможцями в проекті ПРООН «Енергозбереження у житловому будинку шляхом утеплення фасаду та заміні вікон и дверей ...». На сьогоднішній день відбувається реалізація цього проекту.

          Проте члени комісії на цей раз перевагу віддали двору, що належить ОСББ «Кожедуба 5» по вулиці Кожедуба, 5 - керівник Коваль Степан Валентинович. Двір має ідеальний зовнішній вигляд. Мешканці будинку регулярно беруть участь у благоустрої та озелененні території.

Серед торгових точок, які надають послуги населенню, найбільш доглянутою в цьому році визнано територію, що належить ресторану «Принц» (Гулян Ваагн Генріхович). В чудовому стані утримується і переможець минулорічного  конкурсу в цій номінації - двір готельного комплексу «Меркурій» (провулок Сосновий, 2а).

Міський голова Галина Мінаєва і народний депутат України Дмитро Шенцев щиро вітають всіх переможців конкурсів «Мій дім, мій двір, моя вулиця» і «Квітучий край», а всім учасники висловлюють щиру вдячність і повагу, бажають їм подальших успіхів у благоустрої своїх територій та міста Чугуєва.

Альбом: Місто, яке ми любимо! Альбом: Місто, яке ми любимо! Альбом: Місто, яке ми любимо! Альбом: Місто, яке ми любимо! Альбом: Місто, яке ми любимо! Альбом: Місто, яке ми любимо! Альбом: Місто, яке ми любимо!
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2179 | Переглядів: 113Дата публікації: 11:42 27.07.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Анонс подій
15.12.2017
14:00 - Відкриття персональної виставки живопису Кравченко Ірини, учасниці XVІІІ Міжнародного репінського пленеру «Зимовий сад» (м. Вінниця) Відкриття персональної виставки живопису Кравченко Ірини, учасниці XVІІІ Міжнародного репінського пленеру «Зимовий сад» (м. Вінниця) Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:15.12.2017 14:00 Місце проведення:КУ «КЦ «Імідж», виставкова зала
16:00 - Новорічний концерт творчих колективів Чугуївської дитячої музичної школи «Музичне конфеті» (вхід вільний) Новорічний концерт творчих колективів Чугуївської дитячої музичної школи «Музичне конфеті» (вхід вільний) Організатор:Маміна Т.І. Ващук Я.А. Час проведення:15.12.2017 16:00 Місце проведення:КУ «КЦ «Імідж»
16.12.2017
10:00 - Участь в обласному етапі конкурсу ім. Тараса Шевченка, Петра Яцика Участь в обласному етапі конкурсу ім. Тараса Шевченка, Петра Яцика Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:16.12.2017 10:00 Місце проведення:м.Харків
17.12.2017
день - Організація заходів по прикрашанню територій міста до Дня Святого Миколая та Нового року Організація заходів по прикрашанню територій міста до Дня Святого Миколая та Нового року Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:17.12.2017 (протягом дня) Місце проведення:Каб.№ 28 викон. коміт.,
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих