Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПРЯМОЇ ТЕЛЕФОННОЇ ЛІНІЇ ЗАСТУПНИКА МІСЬКОГО ГОЛОВИ – КЕРУЮЧОГО СПРАВАМИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАКАРЕНКО Л.П.
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПРЯМОЇ ТЕЛЕФОННОЇ ЛІНІЇ ЗАСТУПНИКА  МІСЬКОГО ГОЛОВИ – КЕРУЮЧОГО СПРАВАМИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

 МАКАРЕНКО Л.П.

Поділитися новиною:

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПРЯМОЇ ТЕЛЕФОННОЇ ЛІНІЇ ЗАСТУПНИКА МІСЬКОГО ГОЛОВИ – КЕРУЮЧОГО СПРАВАМИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАКАРЕНКО Л.П.

31 липня 2017 року відбулася пряма лінія телефонного зв’язку заступника міського голови – керуючого справами виконавчого комітету Макаренко Л.П. на тему «Реєстрація місця проживання мешканців м. Чугуєва».

На пряму лінію звернулися громадяни з питань:

 - переєстрації з іншої області (сім'я з чотирьох осіб: мати, батько та двоє мадолітніх дітей).

Людмила Петрівна роз'яснила про можливість одночасного зняття з реєстрації місця проживання в м. Львові та реєстрацію в м. Чугуєві.

 - про реєстрацію місця проживання та щодо отримання роз'яснення вимоги діючого законодавства постановки на облік у військкоматах при реєстрації  (чоловік 45 років).

Заявнику було надано вичерпну відповідь безпосередньо під час прямої лінії, також вони будуть прокоментовані в матеріалах міської газети «Новини Чугуєва».

Пряма телефонна лінія пройшла в плідній та дружній співпраці.

До уваги громадян!

У відділі реєстрації місця проживанняособи Чугуївської міської ради є можливість отриматинаступні послуги:

-реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання особи;

-реєстрація місця проживанняновонародженої дитини та дитини у віці до 14 років;

-отримання довідок про склад сім’ї;

-отримання довідок для оформлення субсидії;

-отримання довідок про підтвердження місця реєстрації особи (для отримання паспортів 14,16 літніх, для оформлення загран.паспортів);

- довідки про місце проживання особи на день смерті (для нотаріусів).

За отриманням адміністративної послуги з оформлення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування особи, заявник повинен звернутися до Центру надання адміністративних послуг м. Чугуїв або до Відділу реєстрації місця проживання особи Чугуївської міської ради, які розташовані за адресою: м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 37 (каб. №1, каб.№3).

Звертаємо вашу увагу, що прийомні дні Центром надання адміністративних послуг м. Чугуїв:

Прийом спеціалістами Відділу реєстрації місця проживання особи Чугуївської міської ради здійснюється з понеділка по четвер 8:00 - 15:00, обідня перерва з 12:00 по 13:00.

П'ятниця - прийом відвідувачів не здійснюється, триває опрацюванняспеціалістами документів за тиждень та підготовка щотижневих звітів..

Із детальним переліком документів для отримання послуг можна ознайомитись на офіційному сайті Чугуївської міської ради: http://chuguev-rada.gov.ua/, а також звернувшись за консультацією до спеціалістів відділу реєстрації місця проживання особи за телефоном: 4-12-12.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2197 | Переглядів: 44Дата публікації: 09:33 01.08.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Анонс подій
17.10.2017
день - Участь вихованців БДЮТ у Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» Участь вихованців БДЮТ у Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» Організатор:Вінник Т.С. ПроценкоМ.В. Час проведення:17.10.2017 (протягом дня) Місце проведення:КЗ «Харківський Палац дитячої та юнацької творчості»
14:00 - Свято для дітей інвалідів Свято для дітей інвалідів Організатор:Куриленко О.М. Проценко М.В. Час проведення:17.10.2017 14:00 Місце проведення:ЗОШ № 2
18.10.2017
день - Зустрічі з Робертом Мілном в рамках роботи в Проекті «Посилення ролі місцевих громад у прийнятті рішень щодо надання соціальних послуг». Зустрічі з Робертом Мілном в рамках роботи в Проекті «Посилення ролі місцевих громад у прийнятті рішень щодо надання соціальних послуг». Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М. Час проведення:18.10.2017 (протягом дня) Місце проведення:м. Чугуїв
13:00 - Спортивні змагання з настільного тенісу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Чугуєва Спортивні змагання з настільного тенісу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Чугуєва Організатор:Вінник Т.С. ПроценкоМ.В. Час проведення:18.10.2017 13:00 Місце проведення:ЗОШ № 1
19.10.2017
14:00 - Конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління житло-комунального господарства та екології чугуївської міської ради Конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління житло-комунального господарства та екології чугуївської міської ради Організатор:Макаренко Л.П. Баришева Н.В. Час проведення:19.10.2017 14:00 Місце проведення:Каб № 8 викон.коміт
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих