Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Проінспектована робота будівельників в ЗОШ №2
Проінспектована робота будівельників в ЗОШ №2

Поділитися новиною:

Проінспектована робота будівельників в ЗОШ №2

Літній період 2017 року особливий тим, що в багатьох навчальних закладах в рамках підготовки до нового навчального року відбуваються масштабні будівельні роботи,

спрямовані на енергозбереження під час майбутнього опалювального сезону  або підвищення комфортності, якості навчання  учнів, і все це завдяки участі в різноманітних проектах, активній фінансовій  підтримці освітянських установ місцевою владою,  а також спонсорами й батьками. Якість виконання робіт на всіх об’єктах знаходиться під пильною увагою відділу освіти.

Так, 31.08.2017 начальник відділу освіти М.В. Проценко відвідала  Чугуївську ЗОШ № 2, де оглянула, яким чином просуваються роботи з ремонту кабінету фізики школи, що проводиться коштом місцевого бюджету. По завершенню ремонтних робіт в цьому кабінеті буде встановлений сучасний навчальний комплекс, до якого увійдуть спеціалізовані меблі й обладнання для проведення практичних робіт з фізики, а також інтерактивне мультимедійне обладнання.

Другим відвіданим будівельним об’єктом в ЗОШ № 2 стало приміщення дитячого туалету в початковій  школі. Там проводяться роботи з ремонту та оновлення сантехніки коштом  місцевого бюджету за участі батьківської спільноти школи.

Альбом: Проінспектована робота будівельників в ЗОШ №2 Альбом: Проінспектована робота будівельників в ЗОШ №2 Альбом: Проінспектована робота будівельників в ЗОШ №2 Альбом: Проінспектована робота будівельників в ЗОШ №2
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2198 | Переглядів: 87Дата публікації: 09:38 01.08.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих