Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Аби не постраждати від торгівлі людьми
Аби не постраждати від торгівлі людьми

Поділитися новиною:

Аби не постраждати від торгівлі людьми

31 липня 2017 року в Чугуївському міському районному центрі зайнятості відбувся профінформаційний захід на тему "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці", в якому взяли участь 12 зареєстрованих безробітних.

Аби не постраждати від торгівлі людьми

 

31 липня 2017 року в Чугуївському міському районному центрі зайнятості  відбувся профінформаційний захід на тему "Запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі  людьми, експлуатації дитячої праці", в якому взяли участь 12 зареєстрованих безробітних.

На семінарі, який проводився в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, робота спеціалістів була націлена, по-перше,  на всебічне інформування присутніх з питань законодавства про зайнятість та соціальні гарантії, зокрема при легальному працевлаштуванні. Особлива увага була приділена статистичним даним щодо трудової експлуатації громадян (розподіл постраждалих осіб за статтю, віком, формою експлуатації, рівнем освіти тощо). Присутнім був продемонстрований відеоролик "Життя на продаж", що продемонстрував сурову реальність існування торгівлі людьми у ХХІ столітті. По-друге, спеціалісти націлили безробітних на правове врегулювання питань працевлаштування та розкрили шляхи захисту інтересів постраждалих від торгівлі людьми в нашій країні.

До того ж в профінформаційному секторі  центру зайнятості на постійній основі оновлюється тематичний куточок "Центр консультування мігрантів", де міститься корисна інформація щодо превентивних заходів та алгоритм дій державних органів і  громадян щодо соціальної допомоги особами, які стали жертвами шахраїв, постраждали від торгівлі людьми; вказані телефони гарячої лінії.

Наприкінці зустрічі спеціалісти центру зайнятості  ознайомили присутніх з ринкоутворюючими підприємствами регіону та  актуальними вакансіями, наголосивши, що працюючи легально, громадяни захищають своє майбутнє.

 

Провідний фахівець

з профорієнтації Чугуївського МРЦЗ                  ДергаченкоТетяна

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2218 | Переглядів: 83Дата публікації: 09:28 04.08.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
22.02.2018
09:00 - Постійно-діючий семінар «Актуальні питання навчання дітей з особливими освітніми потребами у ЗНЗ» Постійно-діючий семінар «Актуальні питання навчання дітей з особливими освітніми потребами у ЗНЗ» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:22.02.2018 09:00 Місце проведення:ЗОШ №7
14:00 - Засідання комісії по розгляду конфліктних ситуацій при призначенні населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та включення до ДАРПу Засідання комісії по розгляду конфліктних ситуацій при призначенні населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та включення до ДАРПу інформації про фактичну адресу проживання пільговика Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М. Час проведення:22.02.2018 14:00 Місце проведення:УСЗН
14:00 - Засідання комісії по контролю за розрахунками за спожиті енергоносії, Нарада з головами ОСББ міста щодо роздільного збирання ТПВ Засідання комісії по контролю за розрахунками за спожиті енергоносії, Нарада з головами ОСББ міста щодо роздільного збирання ТПВ Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:22.02.2018 14:00 Місце проведення:Каб № 14 викон. коміт.
15:00 - Школа майстерності для вчителів географії «Абетка географії» Школа майстерності для вчителів географії «Абетка географії» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:22.02.2018 15:00 Місце проведення:Чугуївський НВК № 6
23.02.2018
15:00 - Церемонія нагородження лауреатів конкурсу професійної майстерності «Людина року 2017» Церемонія нагородження лауреатів конкурсу професійної майстерності «Людина року 2017» Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:23.02.2018 15:00 Місце проведення:КУ КЦ «ІМІДЖ»
24.02.2018
08:30 - Участь команд вихованців ЦТК в змаганнях учнівської молоді Харківської області з пішохідного туризму у закритому приміщенні Участь команд вихованців ЦТК в змаганнях учнівської молоді Харківської області з пішохідного туризму у закритому приміщенні Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:24.02.2018 08:30 Місце проведення:Не визначено!м. Харків (ЗОШ №38)
10:00 - Участь в Обласних (зональних) змаганнях з футболу серед команд закладів освіти Харківської області Участь в Обласних (зональних) змаганнях з футболу серед команд закладів освіти Харківської області Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:24.02.2018 10:00 Місце проведення:смт. Солоницівка Дергачівськог району
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих