Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Аби не постраждати від торгівлі людьми
Аби не постраждати від торгівлі людьми

Поділитися новиною:

Аби не постраждати від торгівлі людьми

31 липня 2017 року в Чугуївському міському районному центрі зайнятості відбувся профінформаційний захід на тему "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці", в якому взяли участь 12 зареєстрованих безробітних.

Аби не постраждати від торгівлі людьми

 

31 липня 2017 року в Чугуївському міському районному центрі зайнятості  відбувся профінформаційний захід на тему "Запобігання  нелегальній трудовій міграції, торгівлі  людьми, експлуатації дитячої праці", в якому взяли участь 12 зареєстрованих безробітних.

На семінарі, який проводився в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, робота спеціалістів була націлена, по-перше,  на всебічне інформування присутніх з питань законодавства про зайнятість та соціальні гарантії, зокрема при легальному працевлаштуванні. Особлива увага була приділена статистичним даним щодо трудової експлуатації громадян (розподіл постраждалих осіб за статтю, віком, формою експлуатації, рівнем освіти тощо). Присутнім був продемонстрований відеоролик "Життя на продаж", що продемонстрував сурову реальність існування торгівлі людьми у ХХІ столітті. По-друге, спеціалісти націлили безробітних на правове врегулювання питань працевлаштування та розкрили шляхи захисту інтересів постраждалих від торгівлі людьми в нашій країні.

До того ж в профінформаційному секторі  центру зайнятості на постійній основі оновлюється тематичний куточок "Центр консультування мігрантів", де міститься корисна інформація щодо превентивних заходів та алгоритм дій державних органів і  громадян щодо соціальної допомоги особами, які стали жертвами шахраїв, постраждали від торгівлі людьми; вказані телефони гарячої лінії.

Наприкінці зустрічі спеціалісти центру зайнятості  ознайомили присутніх з ринкоутворюючими підприємствами регіону та  актуальними вакансіями, наголосивши, що працюючи легально, громадяни захищають своє майбутнє.

 

Провідний фахівець

з профорієнтації Чугуївського МРЦЗ                  ДергаченкоТетяна

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2218 | Переглядів: 111Дата публікації: 09:28 04.08.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих