Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017!
Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017!

Поділитися новиною:

Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017!

6 серпня 2017 року на «Лодочной станции» мешканці міста стали свідками відкритих міських змагань з «Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017». Змагання відбулися у вигляді мультиспортивної гонки, яка складалася з безперервного послідовного проходження її учасниками трьох етапів: греблі на байдарках, переправи (40 метрів) через озеро і велокрос-кантрі. Кожен етап був самостійним.

Напередодні Дня міста  вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017!

             6 серпня 2017 року на «Лодочной станции» мешканці міста стали свідками відкритих міських змагань з «Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017». Змагання відбулися у вигляді  мультиспортивної гонки, яка складалася з безперервного послідовного проходження її учасниками трьох етапів: греблі на байдарках, переправи (40 метрів) через озеро і велокрос-кантрі. Кожен етап був самостійним.

             У триатлоні брали участь 14 команд різновікової категорії з міста Чугуєва, селищ Есхар та Малинівка.

                          Результат відкритих міських змагань з «Екстрим-триатлону,      Чугуїв-2017»:

Перше місце виборола команда «Малинівка» у складі Конарева Миколи, Павлюченка Максима. Друге  місце виборола команда «Турборавлики» у складі Майстрового Олексія, Кривобородого Владислава. Третє місце-команда «Турист» у складі Камбарова Станислава, Бровикова Владислава.

У номінації «За волю до перемоги» переможцями стала команда «Чрепахи» у складі сім’ї Брикимових Василя і Людмили.

             Окремим видом змагань під час заходу став силовий під’йом на троллеї .

              Чотири спортсмени Ореховська Наталія, Онацька Анастасія,   Кисельова Андрія, Бурейка Анатолія намагалися підкорити троллей довжиною 750 метрів. З результатом 18 хв. 45 сек. перемогу отримав Кисельов Андрій.

             Міський голова Галина Мінаєва, голова Кочетківської селищної ради Олександр Світайло і голова Малиновської селищної ради Микола Семерьянов привітали учасників змагань та взяли активну участь серед уболювальників.                      

             Дякуємо партнерам триатлону: магазину «Planeta Sport», громадській організації «Велоклуб Карбон», фірмі «Skay Park», ООО «ПСГ «ГРАД».

             Переможців змагань нагородила міський голова медалями, грамотами, цінними призами, а також фірма «Skay Park» подарувала всім учасникам змагань і їх сім’ям безкоштовний проїзд на тролеї.

              Від партнерів триатлону учасників очікував смачний куліш, приготовлений депутатом міської ради Інною Поповою.

Альбом: Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017! Альбом: Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017! Альбом: Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017! Альбом: Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017! Альбом: Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017! Альбом: Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017! Альбом: Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017! Альбом: Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017! Альбом: Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017! Альбом: Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017! Альбом: Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017! Альбом: Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017! Альбом: Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017! Альбом: Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017! Альбом: Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017! Альбом: Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017! Альбом: Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017! Альбом: Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017! Альбом: Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017! Альбом: Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017! Альбом: Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017! Альбом: Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017! Альбом: Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017! Альбом: Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017! Альбом: Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017! Альбом: Напередодні Дня міста вперше в Чугуєві відкриті міські змагання з Екстрим-триатлону, Чугуїв-2017!
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2237 | Переглядів: 37Дата публікації: 07:37 09.08.2017
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих