Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Міні - ярмарок вакансій
Міні - ярмарок вакансій

Поділитися новиною:

Міні - ярмарок вакансій

11 серпня 2017 року в Чугуївському міському районному центрі зайнятості відбулася зустріч безробітних з представником ринко утворюючим підприємством Чугуївського району ТОВ “ ТММ –Енергобуд Менеджмент”, в якій взяли участь 24 шукачів роботи. Зустріч відбувалася з демонстрацією презентуючого відеофільму про підприємство та з використанням відео-ревю робочих місць.

Міні - ярмарок вакансій

 

11 серпня 2017 року в Чугуївському міському районному центрі зайнятості відбулася зустріч безробітних з представником ринко утворюючим  підприємством Чугуївського  району ТОВ “ ТММ –Енергобуд   Менеджмент”, в якій взяли участь 24  шукачів роботи. Зустріч   відбувалася  з  демонстрацією презентуючого відеофільму про підприємство та з  використанням   відео-ревю робочих  місць. 

 Перед учасниками заходу виступила  менеджер по персоналу  Сергєєва    Наталія  Анатоліївна, яка  ознайомила шукачів роботи  з  підприємством  ТОВ “ ТММ - Менеджмент”,  актуальною потребою  у  робітниках,  умовами праці  на підприємстві. Доставка на роботу здійснюється транспортом  підприємства згідно з затвердженим  маршрутом  по Чугуївському  району.

На теперішній час підприємству потрібні машиніст крану,  електрогазозварник, слюсар-ремонтник,  оператор  верстатів з програмним   керуванням,  чистильник  виробів.  На підприємстві  можливо стажування на робочому місці.

Дві  особи, які виявили бажання працювати, запрошені на співбесіду на  посаду -  машиніст крану.

 

 

 

 Начальник відділу

 взаємодії з роботодавцями

 Чугуївського МРЦЗ                                                                  Краснухіна О.Є.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2294 | Переглядів: 70Дата публікації: 09:20 15.08.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих