Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Підсумки пришкільного літнього оздоровлення – 2017
Підсумки пришкільного літнього оздоровлення – 2017

Поділитися новиною:

Підсумки пришкільного літнього оздоровлення – 2017

18.08.2017 завершилося літнє оздоровлення – 2017 у дитячих закладах відпочинку при навчальних закладах м.Чугуєва, які цьогоріч функціонували у формі мовних таборів.

 

Оздоровлення дітей м. Чугуєва влітку цього року  проходило у ІІІ зміни і повністю забезпечувалося за рахунок місцевого бюджету. Протягом трьох літніх місяців  у 10 пришкільних таборах були оздоровлені 1227 дітей.

 

Під час перебування в закладах діти не лише  з користю проводили час, а й отримували  вітамінізоване харчування, а також покращили свої знання з англійської мови. Вихованці ж 2 таборів – при ЗОШ № 2 та НВК № 6 – мали можливість повчитися розмовній англійській, спілкуючись  з іноземними волонтерами-носіями англійської мови з Туреччини і США, які завітали до нашого міста завдяки перемозі навчальних закладів  у проекті GoCamp.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2325 | Переглядів: 108Дата публікації: 09:50 21.08.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Підприємцю
Аналітична інформація про розвиток малого та середнього підприємництва у м. Чугуєві за 2017 рікДо уваги суб’єктів господарювання!Шановні власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості!Перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності:ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!Про проведення координаційної ради з питань розвитку підприємництва«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 31 серпня 2018 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.У рамках проекту «Абетка експортера–2018» відбудеться бізнес-майстерня «Fit for Partnership with Germany» від Німецького товариства міжнародного співробітництваЧугуївська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги КП «Муніципальне підприємство «Мрія», аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.
Посилання
Версія для слабо- зорих