Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Інформація ЧМРЦЗ. Знати, щоб запобігти
Інформація ЧМРЦЗ. Знати, щоб запобігти

Поділитися новиною:

Інформація ЧМРЦЗ. Знати, щоб запобігти

18 серпня 2017 року в Чугуївському міському районному центрі зайнятості відбулася зустріч безробітних громадян з представниками Благодійного фонду "Карітас Харків" та Управління соціального захисту населення.

Знати, щоб запобігти

 

   18 серпня 2017 року в Чугуївському міському районному центрі зайнятості відбулася зустріч безробітних громадян з представниками Благодійного фонду "Карітас Харків" та Управління соціального захисту населення. Під час заходу обговорювалися шляхи запобігання проявам сучасного рабства: нелегальній трудовій міграції, торгівлі  людьми, експлуатації дитячої праці. Лейтмотив заходу: "Легко не помітити те, на що не дивишся".

   Тренери в доступній та цікавій формі розкрили присутнім схеми та пастки, в які можуть потрапити наші співвітчизники, працевлаштовуючись нелегально. Учасники жваво залучилися до інтерактивних вправ, переглянули відеоролики. Були чітко окреслені терміни та ознаки торгівлі людьми, наведені сумні статистичні дані. В формі відкритого діалогу гості довели до учасників заходу механізми запобігання трудовій експлуатації та насильству, проінформували про установи, організації  та фонди, що надають дієву допомогу постраждалим від торгівлі людьми. Запропонували присутнім безоплатну правову допомогу з окреслених питань.

   Всього у заході взяли участь 24 зареєстрованих безробітних.

 

 

Провідний фахівець

з профорієнтації Чугуївського МРЦЗ                         Тетяна Дергаченко

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2330 | Переглядів: 61Дата публікації: 09:15 22.08.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих