Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Бюджетний процес 2018 розпочато
Бюджетний процес 2018 розпочато

Поділитися новиною:

Бюджетний процес 2018 розпочато

На виконання частини першої статті 75 Бюджетного кодексу України Міністерством фінансів України доведено до обласних державних адміністрацій, а ними відповідно – районним державним адміністраціям, містам обласного значення та об’єднаним територіальним громадам особливості складання розрахунків проектів місцевих бюджетів на 2018 рік та прогнозу на 2019-2020 роки.

Схвалення Урядом проекту Основних напрямків бюджетної політики, що охопили середньостроковий період на 2018-2020 роки та подання його на розгляд Верховної Ради України стало першим кроком у реалізації бюджетної реформи, передбаченої Стратегією реформування системи управління державними фінансами на 2017-2020 роки.

Положення Основних напрямів бюджетної політики на 2018-2020 роки спрямовані на забезпечення економічного зростання та сталого розвитку суспільства, визначення пріоритетів використання бюджетних коштів, проведення структурних реформ в основних галузях економіки і сферах діяльності, проведення виваженої та послідовної податкової, бюджетної та боргової політик, в тому числі, у середньостроковій перспективі.

 За інформацією Міністерства фінансів України порядок формування доходів міського бюджету залишається практично незмінним. Що стосується видатків, то слід враховувати передбачене зростання  мінімальної заробітної плати з 1 січня 2018 року і встановлення її в розмірі 3723 гривні та посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки – 1762 гривні.

Крім цього, передбачено, що обсяг освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2018-2020 роках буде визначатися на основі нової формули, яка враховуватиме нормативну наповнюваність класів, що дасть змогу запровадити стимулюючий механізм під час проведення оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів.

28 серпня міський голова Галина Мінаєва підписала розпорядження, яким затвердила Бюджетний календар - план підготовки, складання, розгляду та затвердження рішення про міський бюджет на 2018 рік та його оприлюднення. Формування  бюджету міста здійснюватиметься з широким залученням усіх учасників бюджетного процесу та громадськості, з урахуванням продовження реформування місцевого самоврядування та застосування програмно-цільового методу бюджетування.

Відповідно до Бюджетного календаря до 15 листопада 2017 року буде сформовано проект бюджету м. Чугуєва на 2018 рік та прогнозу на 2019-2020 роки на підставі діючих положень бюджетно-податкового законодавства та на підставі бюджетних запитів, наданих головними розпорядниками коштів, з обґрунтуванням потреби.

Головним розпорядникам бюджетних коштів відведена особлива роль у впровадженні бюджетної реформи. Пріоритетами нової системи бюджетного планування стають досягнення стратегічних цілей та підвищення якості послуг, що надаються суспільству за рахунок бюджетних коштів.

Таким чином, складання проекту бюджету на наступний рік вимагає від  кожного учасника бюджетного процесу виваженості та розсудливості.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2372 | Переглядів: 243Дата публікації: 11:38 01.09.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих