Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Закінчується літо – прийшла пора підвести підсумки літньої роботи.
Закінчується літо – прийшла пора підвести підсумки літньої роботи.

Поділитися новиною:

Закінчується літо – прийшла пора підвести підсумки літньої роботи.

Цього літа працівниками Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради було впроваджено інноваційну послугу для підопічних відділення денного перебування – послуга літнього оздоровлення на базі відпочинку на березі Сіверського Дінця.

           З початку червня,  протягом  трьох літніх місяців, послугу отримали більше 100 чоловік.

           Комфортні умови для відпочинку надала можливість реалізації  проекту  «Сонячне літо для золотого віку» (переможця Харківського обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє»), коли було придбано обладнання, меблі та проведено роботи по благоустрою території.

           Оздоровчі  групи  по 13 чоловік щоденно виїздили транспортом територіального центру на базу відпочинку, де проводились заходи оздоровлення та організованого дозвілля.

          Оздоровчий курс включав: ранкову гімнастику на свіжому повітрі, психологічні тренінги,  курс  тематичних лекцій щодо підтримки здоров’я. Повітряні ванни сприяли зміцненню серцево-судинної та імунної системи. Водні процедури допомогли в загартовуванні,  профілактиці захворювань опорно-рухового апарату та дихальної системи.

          Програма організованого дозвілля включала проведення вікторин, конкурсів, майстер-класів по кулінарії, гончарному мистецтву, живопису. Відпочиваючі з задоволенням займалися хоровим співом, «танцями на стільці», спілкувалися з однодумцями – все це необхідно для повноцінного життя людей з інвалідністю та людей похилого віку.

          У літній період 135 учнів пришкільних таборів  ознайомились з діяльністю територіального центру, спробували кисневого коктейлю, попрацювали в майстер-класах з гончарства та  рукоділля.

          Необхідно зазначити, що послуга літнього оздоровлення мала великий попит та зацікавленість. Відпочиваючі залишились вдячні працівникам за надані оздоровчі послуги та висловили сподівання на отримання послуги в наступному році.

          Але робота працівників територіального центру щодо проведення заходів оздоровлення та профілактики захворювань не зупиняється, а  уже  з 4 вересня нова оздоровча група розпочала занять у приміщенні Територіального центру за адресою вул. Старонікольська 20.

Альбом: Закінчується літо – прийшла пора підвести підсумки літньої роботи. Альбом: Закінчується літо – прийшла пора підвести підсумки літньої роботи. Альбом: Закінчується літо – прийшла пора підвести підсумки літньої роботи. Альбом: Закінчується літо – прийшла пора підвести підсумки літньої роботи.
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2389 | Переглядів: 142Дата публікації: 15:53 04.09.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
20.04.2018
день - Святковий концерт до 100-ї річниці Товариства Червоного Хреста України Святковий концерт до 100-ї річниці Товариства Червоного Хреста України Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:20.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:КЦ «Імідж»
16:30 - Творчий вечір поета Ксенії Яковенко Творчий вечір поета Ксенії Яковенко Організатор:Вінник Т.С. Проценко О.І. Час проведення:20.04.2018 16:30 Місце проведення:Дитяча бібліотека
21.04.2018
день - Участь ЧДМШ у ХІV обласному конкурсі обдарованої молоді Участь ЧДМШ Участь ЧДМШ у ХІV обласному конкурсі обдарованої молоді Участь ЧДМШ Організатор:Вінник Т.С. Маміна Т.І. Час проведення:21.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:м. Харків
день - Організація та проведення у м.Чугуєві Дня довкілля Організація та проведення у м.Чугуєві Дня довкілля Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:21.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:Вулиці міста
10:00 - Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м'яч» Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м'яч» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:21.04.2018 10:00 Місце проведення:Міський стадіон «Олімп»
22.04.2018
день - Участь ЧДМШ у Гала-концерті переможців ІІ туру обласного огляду-конкурсу учнівських творчих колективів мистецьких шкіл районів та міст області «Весняний вернісаж» Участь ЧДМШ у Гала-концерті переможців ІІ туру обласного огляду-конкурсу учнівських творчих колективів мистецьких шкіл районів та міст області «Весняний вернісаж» Організатор:Вінник Т.С. Маміна Т.І. Час проведення:22.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:м. Харків
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих