Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Закінчується літо – прийшла пора підвести підсумки літньої роботи.
Закінчується літо – прийшла пора підвести підсумки літньої роботи.

Поділитися новиною:

Закінчується літо – прийшла пора підвести підсумки літньої роботи.

Цього літа працівниками Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради було впроваджено інноваційну послугу для підопічних відділення денного перебування – послуга літнього оздоровлення на базі відпочинку на березі Сіверського Дінця.

           З початку червня,  протягом  трьох літніх місяців, послугу отримали більше 100 чоловік.

           Комфортні умови для відпочинку надала можливість реалізації  проекту  «Сонячне літо для золотого віку» (переможця Харківського обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє»), коли було придбано обладнання, меблі та проведено роботи по благоустрою території.

           Оздоровчі  групи  по 13 чоловік щоденно виїздили транспортом територіального центру на базу відпочинку, де проводились заходи оздоровлення та організованого дозвілля.

          Оздоровчий курс включав: ранкову гімнастику на свіжому повітрі, психологічні тренінги,  курс  тематичних лекцій щодо підтримки здоров’я. Повітряні ванни сприяли зміцненню серцево-судинної та імунної системи. Водні процедури допомогли в загартовуванні,  профілактиці захворювань опорно-рухового апарату та дихальної системи.

          Програма організованого дозвілля включала проведення вікторин, конкурсів, майстер-класів по кулінарії, гончарному мистецтву, живопису. Відпочиваючі з задоволенням займалися хоровим співом, «танцями на стільці», спілкувалися з однодумцями – все це необхідно для повноцінного життя людей з інвалідністю та людей похилого віку.

          У літній період 135 учнів пришкільних таборів  ознайомились з діяльністю територіального центру, спробували кисневого коктейлю, попрацювали в майстер-класах з гончарства та  рукоділля.

          Необхідно зазначити, що послуга літнього оздоровлення мала великий попит та зацікавленість. Відпочиваючі залишились вдячні працівникам за надані оздоровчі послуги та висловили сподівання на отримання послуги в наступному році.

          Але робота працівників територіального центру щодо проведення заходів оздоровлення та профілактики захворювань не зупиняється, а  уже  з 4 вересня нова оздоровча група розпочала занять у приміщенні Територіального центру за адресою вул. Старонікольська 20.

Альбом: Закінчується літо – прийшла пора підвести підсумки літньої роботи. Альбом: Закінчується літо – прийшла пора підвести підсумки літньої роботи. Альбом: Закінчується літо – прийшла пора підвести підсумки літньої роботи. Альбом: Закінчується літо – прийшла пора підвести підсумки літньої роботи.
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2389 | Переглядів: 62Дата публікації: 15:53 04.09.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Анонс подій
20.09.2017
10:00 - Школа молодого спеціаліста психологічної служби Школа молодого спеціаліста психологічної служби Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:20.09.2017 10:00 Місце проведення:БДЮТ
21.09.2017
день - Виїзд «Театру для всіх» з виступом до Ізюмського Територіального центру, присвячений до Дня людини похилого віку Виїзд «Театру для всіх» з виступом до Ізюмського Територіального центру, присвячений до Дня людини похилого віку Організатор:Нежид Н.С. Сємілєтова Т.В Час проведення:21.09.2017 (протягом дня) Місце проведення:Терцентр Ізюмської міської ради
день - Участь у Чемпіонаті Харківської області з боксу серед юнаків Участь у Чемпіонаті Харківської області з боксу серед юнаків Організатор:Вінник Т.С. Губарь І.Л. Час проведення:21.09.2017 (протягом дня) Місце проведення:м. Харків
день - Участь у Турнірі з боксу, присвяченому Дню міста Полтава Участь у Турнірі з боксу, присвяченому Дню міста Полтава Організатор:Вінник Т.С. Губарь І.Л. Час проведення:21.09.2017 (протягом дня) Місце проведення:м. Полтава
09:00 - Лекція в клубі «Здоров'я», присвячена Дню людині похилого віку «Таємниця елексиру молодості» та формування групи оздоровчої кисневої терапії, з фіточаєм та вітамінами Лекція в клубі «Здоров'я», присвячена Дню людині похилого віку «Таємниця елексиру молодості» та формування групи оздоровчої кисневої терапії, з фіточаєм та вітамінами Організатор:Нежид Н.С. Сємілєтова Т.В. Час проведення:21.09.2017 09:00 Місце проведення:Приміщення терцентру
14:00 - Флеш-моб «Голуб Миру» до Всесвітнього Дня Миру Флеш-моб «Голуб Миру» до Всесвітнього Дня Миру Організатор:Вінник Т.С. Коротич І.В. Час проведення:21.09.2017 14:00 Місце проведення:Сквер "Молодіжний"
22.09.2017
09:00 - Покладання квітів з нагоди Дня партизанської слави Покладання квітів з нагоди Дня партизанської слави Організатор:Макаренко Л.П. Юхно О.В. Час проведення:22.09.2017 09:00 Місце проведення:Сквер Слави
17:00 - Концерт творчого колективу ветеранів у сквері «Мелодія» для людей похилого віку «Від усієї душі» Концерт творчого колективу ветеранів у сквері «Мелодія» для людей похилого віку «Від усієї душі» Організатор:Нежид Н.С. Сємілєтова Т.В. Час проведення:22.09.2017 17:00 Місце проведення:Сквер «Мелодія»
18:00 - концерт творчого колективу ветеранів «Від усієї душі» концерт творчого колективу ветеранів «Від усієї душі» Організатор: Час проведення:22.09.2017 18:00 Місце проведення:сквер Мелодія
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих