Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Закінчується літо – прийшла пора підвести підсумки літньої роботи.
Закінчується літо – прийшла пора підвести підсумки літньої роботи.

Поділитися новиною:

Закінчується літо – прийшла пора підвести підсумки літньої роботи.

Цього літа працівниками Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради було впроваджено інноваційну послугу для підопічних відділення денного перебування – послуга літнього оздоровлення на базі відпочинку на березі Сіверського Дінця.

           З початку червня,  протягом  трьох літніх місяців, послугу отримали більше 100 чоловік.

           Комфортні умови для відпочинку надала можливість реалізації  проекту  «Сонячне літо для золотого віку» (переможця Харківського обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє»), коли було придбано обладнання, меблі та проведено роботи по благоустрою території.

           Оздоровчі  групи  по 13 чоловік щоденно виїздили транспортом територіального центру на базу відпочинку, де проводились заходи оздоровлення та організованого дозвілля.

          Оздоровчий курс включав: ранкову гімнастику на свіжому повітрі, психологічні тренінги,  курс  тематичних лекцій щодо підтримки здоров’я. Повітряні ванни сприяли зміцненню серцево-судинної та імунної системи. Водні процедури допомогли в загартовуванні,  профілактиці захворювань опорно-рухового апарату та дихальної системи.

          Програма організованого дозвілля включала проведення вікторин, конкурсів, майстер-класів по кулінарії, гончарному мистецтву, живопису. Відпочиваючі з задоволенням займалися хоровим співом, «танцями на стільці», спілкувалися з однодумцями – все це необхідно для повноцінного життя людей з інвалідністю та людей похилого віку.

          У літній період 135 учнів пришкільних таборів  ознайомились з діяльністю територіального центру, спробували кисневого коктейлю, попрацювали в майстер-класах з гончарства та  рукоділля.

          Необхідно зазначити, що послуга літнього оздоровлення мала великий попит та зацікавленість. Відпочиваючі залишились вдячні працівникам за надані оздоровчі послуги та висловили сподівання на отримання послуги в наступному році.

          Але робота працівників територіального центру щодо проведення заходів оздоровлення та профілактики захворювань не зупиняється, а  уже  з 4 вересня нова оздоровча група розпочала занять у приміщенні Територіального центру за адресою вул. Старонікольська 20.

Альбом: Закінчується літо – прийшла пора підвести підсумки літньої роботи. Альбом: Закінчується літо – прийшла пора підвести підсумки літньої роботи. Альбом: Закінчується літо – прийшла пора підвести підсумки літньої роботи. Альбом: Закінчується літо – прийшла пора підвести підсумки літньої роботи.
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2389 | Переглядів: 121Дата публікації: 15:53 04.09.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих