Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Проінспектовані роботи на освітянських будівельних об’єктах
Проінспектовані роботи на освітянських будівельних об’єктах

Поділитися новиною:

Проінспектовані роботи на освітянських будівельних об’єктах

4 вересня Чугуївський міський голова Г.М. Мінаєва разом з начальником відділу освіти М.В. Проценко традиційно відвідали навчальні заклади, де тривають масштабні будівельні роботи, з метою контролю якості виконання робіт будівельниками та дотримання термінів.

 

Першим був відвіданий будмайданчик у Чугуївському ДНЗ № 4,  де за партнерства з грантодавцями з GIZ ведуться роботи з термомодернізації будівлі дитсадка: відбувається утеплення фасаду та покрівлі, ремонтується підлога, замінені на енергозбережувальні вікна та двері, повністю реконструйована система водоводу й водовідведення, ведеться  ремонт системи опалення. Мер міста й начальник відділу освіти оцінили просування виконання робіт та наполягли на необхідності дотримання  встановлених  термінів.

 

Також були проінспектовані будмайданчики у Чугуївській ЗОШ № 1 та № 8, де за фінансування іноземних партнерів з GIZ та NEFCo тривають роботи з упровадження  технологій щодо збереження енергоресурсів.

 

Альбом: Проінспектовані роботи на освітянських будівельних об’єктах Альбом: Проінспектовані роботи на освітянських будівельних об’єктах Альбом: Проінспектовані роботи на освітянських будівельних об’єктах Альбом: Проінспектовані роботи на освітянських будівельних об’єктах Альбом: Проінспектовані роботи на освітянських будівельних об’єктах Альбом: Проінспектовані роботи на освітянських будівельних об’єктах Альбом: Проінспектовані роботи на освітянських будівельних об’єктах Альбом: Проінспектовані роботи на освітянських будівельних об’єктах Альбом: Проінспектовані роботи на освітянських будівельних об’єктах Альбом: Проінспектовані роботи на освітянських будівельних об’єктах Альбом: Проінспектовані роботи на освітянських будівельних об’єктах Альбом: Проінспектовані роботи на освітянських будівельних об’єктах
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2392 | Переглядів: 128Дата публікації: 09:46 05.09.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих