Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Вітання Галини Мінаєвої з Днем фізичної культури і спорту
Вітання Галини Мінаєвої з Днем фізичної культури і спорту

Поділитися новиною:

Вітання Галини Мінаєвої з Днем фізичної культури і спорту

Шановні чугуївці!
Прийміть щирі вітання з нагоди святкування
Дня фізичної культури і спорту!
Фізична культура і спорт об’єднують людей різного віку та професій, дарують відчуття повноти життя, загартовують волю і характер. Саме фізична культура і спорт продовжують залишатися надійним джерелом гарного настрою, оптимізму і здорового способу життя.
Чугуїв завжди славився досягненнями спортсменів та був  пропагандистом активного і здорового способу життя. Ми по праву пишаємось спортивними досягненнями наших земляків. Радіємо і успіхам юних спортсменів, які беруть естафету з рук майстрів.
Впевнена, що фізична культура і спорт буде міцним підґрунтям та вагомою запорукою популяризації спортивного руху в місті, зміцнення здоров’я громадян, досягнення нових звершень і перемог.
Бажаю всім нам здоров’я та благополуччя, нескінченної енергії, нових трудових і творчих здобутків, спортивних перемог та незламної віри у велике майбутнє українського спорту.
Міський голова  Галина Мінаєва

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2405 | Переглядів: 130Дата публікації: 14:19 08.09.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
20.04.2018
день - Святковий концерт до 100-ї річниці Товариства Червоного Хреста України Святковий концерт до 100-ї річниці Товариства Червоного Хреста України Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:20.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:КЦ «Імідж»
16:30 - Творчий вечір поета Ксенії Яковенко Творчий вечір поета Ксенії Яковенко Організатор:Вінник Т.С. Проценко О.І. Час проведення:20.04.2018 16:30 Місце проведення:Дитяча бібліотека
21.04.2018
день - Участь ЧДМШ у ХІV обласному конкурсі обдарованої молоді Участь ЧДМШ Участь ЧДМШ у ХІV обласному конкурсі обдарованої молоді Участь ЧДМШ Організатор:Вінник Т.С. Маміна Т.І. Час проведення:21.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:м. Харків
день - Організація та проведення у м.Чугуєві Дня довкілля Організація та проведення у м.Чугуєві Дня довкілля Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:21.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:Вулиці міста
10:00 - Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м'яч» Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м'яч» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:21.04.2018 10:00 Місце проведення:Міський стадіон «Олімп»
22.04.2018
день - Участь ЧДМШ у Гала-концерті переможців ІІ туру обласного огляду-конкурсу учнівських творчих колективів мистецьких шкіл районів та міст області «Весняний вернісаж» Участь ЧДМШ у Гала-концерті переможців ІІ туру обласного огляду-конкурсу учнівських творчих колективів мистецьких шкіл районів та міст області «Весняний вернісаж» Організатор:Вінник Т.С. Маміна Т.І. Час проведення:22.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:м. Харків
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих