Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Туристський зліт - 2017 стартував
Туристський зліт - 2017 стартував

Поділитися новиною:

Туристський зліт - 2017 стартував

14 вересня 2017 року стартував дводенний міський туристичний зліт - 2017 серед навчальних закладів м.Чугуєва.

 

Цього року спортивний захід  традиційно  проходить у мальовничому куточку соснового лісу в долині ріки Сіверський Дінець  під Клугино-Башкирівкою.

На турзльоті представлені команди всіх навчальних закладів, і його учасниками стали не лише учні, а й вчителі та батьки. На церемонію відкриття туристського зльоту прибули керівники навчальних закладів, представники відділу освіти. Кожна команда представила себе та розрекламувала свої таланти під час короткої веселої "Візитівки".

2 дні турзльоту обіцяють бути дуже насиченими: у його  програмі -  командні змагання зі спортивного орієнтування у виді «Естафета»,  особисто-командні змагання з велотуризму на дистанції «Тріал», змагання  з  туристських  навичок, командні змагання з пішохідного туризму на дистанції «Крос-похід» та ін.

15 вересня, по завершенню змагань, судді підіб'ють підсумки та визначать команди-переможці, які будуть оголошені під час церемонії закриття туристського зльоту.

 

Альбом: Туристський зліт - 2017 стартував Альбом: Туристський зліт - 2017 стартував Альбом: Туристський зліт - 2017 стартував Альбом: Туристський зліт - 2017 стартував Альбом: Туристський зліт - 2017 стартував Альбом: Туристський зліт - 2017 стартував Альбом: Туристський зліт - 2017 стартував Альбом: Туристський зліт - 2017 стартував
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2437 | Переглядів: 285Дата публікації: 09:28 15.09.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Підприємцю
Аналітична інформація про розвиток малого та середнього підприємництва у м. Чугуєві за 2017 рікДо уваги суб’єктів господарювання!Шановні власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості!Перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності:ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!Про проведення координаційної ради з питань розвитку підприємництва«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 31 серпня 2018 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.У рамках проекту «Абетка експортера–2018» відбудеться бізнес-майстерня «Fit for Partnership with Germany» від Німецького товариства міжнародного співробітництваЧугуївська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги КП «Муніципальне підприємство «Мрія», аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.
Посилання
Версія для слабо- зорих