Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Ресурсний інклюзивний клас у НВК № 6 ефективно діє!
Ресурсний інклюзивний клас у НВК № 6   ефективно діє!

Поділитися новиною:

Ресурсний інклюзивний клас у НВК № 6 ефективно діє!

На День міста Чугуєва на базі Чугуївського НВК № 6 завдяки участі закладу в конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» Харківської обласної ради та у проекті Європейського Союзу «Посилення ролі місцевих громад у прийнятті рішень щодо надання соціальних послуг» був відкритий ресурсний інклюзивний клас

 

 

Запровадження в навчальному закладі такої новації  було на часі з огляду у світлі змін на загальнодержавному рівні,  які стосуються дітей з особливими освітніми потребами, і від початку нового 2017/2018 навчального року ресурсний клас   гостинно відкрив двері для особливих учнів   НВК № 6.

 

У ресурсному інклюзивному  класі корекційні педагоги проводять з учнями, що знаходяться на інклюзивному навчанні, роботу  з розвитку загальної та дрібної моторики, розвитку тактильних і колірних відчуттів, навчання саморегуляції емоцій і поведінки, зняття психоемоційного, м'язового і фізичного напруження, активно використовуючи при цьому спеціалізоване навчальне обладнання.

 

Окрім корекції та розвитку, заняття у ресурсному класі дарують дітям з особливими освітніми потребами позитивні емоції та гарний настрій!

 

Альбом: Ресурсний інклюзивний клас у НВК № 6   ефективно діє! Альбом: Ресурсний інклюзивний клас у НВК № 6   ефективно діє! Альбом: Ресурсний інклюзивний клас у НВК № 6   ефективно діє! Альбом: Ресурсний інклюзивний клас у НВК № 6   ефективно діє! Альбом: Ресурсний інклюзивний клас у НВК № 6   ефективно діє! Альбом: Ресурсний інклюзивний клас у НВК № 6   ефективно діє! Альбом: Ресурсний інклюзивний клас у НВК № 6   ефективно діє!
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2447 | Переглядів: 113Дата публікації: 17:05 18.09.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих