Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ М. ЧУГУЄВА!
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ М. ЧУГУЄВА!

Поділитися новиною:

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ М. ЧУГУЄВА!

Шановні мешканці міста, звертаємо Вашу увагу, що в осінній період потрібно своєчасно прибирати опале листя. Спалювання листя на території житлової забудови, в скверах і парках забороняється. У зв’язку із самовільним спалюванням сухих залишків трави, сміття, опалого листя різко збільшилась кількість пожеж.

             Нагадуємо, що відповідно до ст. 771 Кодексу України про адміністративні правопорушення «випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю,  рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших земляних насадженнях та газонів у населених пунктах» тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян ( від 170 до 340 грн.) і на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти   неоподаткованих мінімумів доходів громадян ( від 850 до 1190 грн.).

             Крім того, згідно з ст. 245 Кримінального Кодексу України «Знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу», порушник може нести й кримінальну відповідальність.

             Будьте уважними та при виявленні пожежі просимо повідомите відповідні органи.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2496 | Переглядів: 143Дата публікації: 15:49 25.09.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих