Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Відзначення Дня дошкілля у столиці не обійшлося без представників м.Чугуєва
Відзначення Дня дошкілля у столиці не обійшлося без представників м.Чугуєва

Поділитися новиною:

Відзначення Дня дошкілля у столиці не обійшлося без представників м.Чугуєва

Щороку в останню неділю вересня працівники дошкільної освіти відзначають професійне свято – День дошкілля

 

І 22 вересня 2017 року у Київському міському Палаці дітей та юнацтва відбувся святковий захід до Всеукраїнського Дня дошкілля, одним з учасників якого стала міністр освіти Лілія Гриневич.

 

Урочистості були організовані Міністерством освіти і науки України та Асоціацією працівників дошкільної освіти. Свято пройшло в теплій дружній атмосфері,  й було сповнене слів подяки  працівникам дошкілля. Представники Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти», обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти», методисти районних і міських методичних кабінетів  та педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів Харківщини також стали учасниками урочистостей .

 

До делегації Харківської області увійшли й  завідувачі дошкільних навчальних закладів м.Чугуєва – О.О. Шуліко та І.П. Климчук. Представниці дошкілля нашого міста скористалися нагодою й  познайомилися з одним із авторів програми «Впевнений старт».

 

Чугуївська міська рада та її виконавчі органи  вітають чарівників щасливої країни дитинства – працівників дошкільних навчальних закладів – з професійним святом і бажає  наснаги в роботі, професійних звершень, добра!

 

Альбом: Відзначення Дня дошкілля у столиці не обійшлося без представників м.Чугуєва
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2502 | Переглядів: 144Дата публікації: 21:34 26.09.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих