Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Привітання Д.О. Шенцева з Днем працівників освіти
Привітання Д.О. Шенцева з Днем працівників освіти

Поділитися новиною:

Привітання Д.О. Шенцева з Днем працівників освіти

Дорогі педагоги! Шановні працівники та ветерани галузі освіти! У всі часи вчительська праця була й залишається не лише професією, а й високим званням. Учитель - це покликання, дар, спосіб життя, це стан душі.

 

Щодня ми приводимо до школи, віддаємо у ваші дбайливі, турботливі руки найдорожче, що є в нашому житті, - своїх дітей і онуків.

 

Мудрі кажуть, що справжнього вчителя можна порівняти з садівником, який дбайливо вирощує в дітях кожен паросток знання і таланту, його можна порівняти із золотошукачем, який дбайливо відшукує в дитячих душах золоті крупиці добра і чуйності, можна порівняти і з полководцем, який проводить наступ проти бездушності, зла і невігластва. Вчитель навчає життю. Так було на зорі людської цивілізації, так ми визначаємо працю вчителя і сьогодні.

 

Дякую Вам за безцінну працю, вірність вчительській праці, за ваші добрі серця, якими ви завжди готові зігріти своїх вихованців, за хвилювання й тривоги про долі ваших учнів. Від щирого серця бажаю вам невичерпного інтересу до життя, до професії, нових творчих висот, талановитих учнів! Міцного здоров'я, незгасимої енергії, розуміння і підтримки від колег, керівництва, постійного професійного вдосконалення, нових досягнень і перемог!

 

З професійним святом, з Днем працівника освіти!

 

З глибокою повагою до вчительської праці,

Народний депутат України                                                          ДМИТРО ШЕНЦЕВ

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2520 | Переглядів: 202Дата публікації: 08:57 28.09.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих