Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Засідання супервізійної групи практичних психологів і соціальних педагогів
Засідання супервізійної групи практичних психологів і соціальних педагогів

Поділитися новиною:

Засідання супервізійної групи практичних психологів і соціальних педагогів

2 жовтня 2017 року в рамках міського методичного об'єднання практичних психологів та соціальних педагогів відбулося засідання супервізійної групи працівників психологічної служби відділу освіти.

 

 

Під час зустрічі присутні мали змогу в колі колег попрацювати зі своїми негативними емоціями за методом арт-терапії «Калейдоскоп «Свято Дня вчителя» й визначити свою позицію в обраній професії, створити відеоряд «Фотографія  одного робочого дня», проаналізувати причини  утруднень, що виникають під час трудової діяльності.

На засідання завітав депутат Чугуївської міської ради Є.О. Резченко, який привітав соціальних педагогів з професійним святом – Міжнародним Днем соціального педагога (2 жовтня) - та з цієї нагоди подарував кожному загальноосвітньому навчальному закладу настільні ігри «Пригоди у країні ЗДОРОВЛЯНДІЇ» та «Крок за кроком», які працівники психологічної служби використовуватимуть під час роботи з дітьми щодо формування навичок відповідального ставлення до власного здоров’я.

Ще раз вітаємо соціальних педагогів з професійним святом та бажаємо успіхів у роботі!

 

Альбом: Засідання супервізійної групи практичних психологів і соціальних педагогів Альбом: Засідання супервізійної групи практичних психологів і соціальних педагогів Альбом: Засідання супервізійної групи практичних психологів і соціальних педагогів Альбом: Засідання супервізійної групи практичних психологів і соціальних педагогів
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2539 | Переглядів: 135Дата публікації: 10:00 03.10.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих