Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Звітно - атестаційний концерт «Chuguev_City_Band»
Звітно - атестаційний концерт «Chuguev_City_Band»

Поділитися новиною:

Звітно - атестаційний концерт «Chuguev_City_Band»

3 жовтня на сцені Культурного центру «Імідж» прозвучали різножанрові і знайомі всім твори від Естрадно - духового оркестру «Chuguev_City_Band». Місто Чугуїв вперше проводить подібного роду звітно - атестаційний концерт.

 Оцінити майстерність наших виконавців приїхало компетентне журі: - Слепцова Олена Вікторівна - заслужена артистка України; - Гейко Володимир Володимирович- провідний методист відділу з методичної роботи, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, керівник ансамблю народної музики "Ярмарок"; - Гейко Галина Василівна - провідний методист відділу з методичної роботи, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, керівник вокального ансамблю "Діва".

        Глядачі отримали масу задоволення і заряд позитивних емоцій від виступу естрадно - духового оркестру «Chuguev_City_Band» та подякували артистам з надією на нові зустрічі!

Альбом: звітно - атестаційний концерт «Chuguev_City_Band» Альбом: звітно - атестаційний концерт «Chuguev_City_Band» Альбом: звітно - атестаційний концерт «Chuguev_City_Band» Альбом: звітно - атестаційний концерт «Chuguev_City_Band» Альбом: звітно - атестаційний концерт «Chuguev_City_Band»
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2550 | Переглядів: 128Дата публікації: 14:57 05.10.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Підприємцю
Аналітична інформація про розвиток малого та середнього підприємництва у м. Чугуєві за 2017 рікДо уваги суб’єктів господарювання!Шановні власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості!Перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності:ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!Про проведення координаційної ради з питань розвитку підприємництва«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 31 серпня 2018 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.У рамках проекту «Абетка експортера–2018» відбудеться бізнес-майстерня «Fit for Partnership with Germany» від Німецького товариства міжнародного співробітництваЧугуївська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги КП «Муніципальне підприємство «Мрія», аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.
Посилання
Версія для слабо- зорих