Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Проект з реконструкції систем опалення реалізовуватиметься в ЗОШ № 2 та НВК № 6
Проект з реконструкції систем опалення реалізовуватиметься в ЗОШ № 2 та НВК № 6

Поділитися новиною:

Проект з реконструкції систем опалення реалізовуватиметься в ЗОШ № 2 та НВК № 6

5 жовтня 2017 року на базі Чугуївської ЗОШ № 2 за участі представників громадської організації «Батьківська турбота», за фінансової та технічної підтримки проекту "Зміцнення соціальної інфраструктури для внутрішньо переміщених осіб", що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини та здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, відбувся конкурс щодо реалізації проекту з підвищення енергоефективності будівель ЗОШ № 2 і НВК № 6.

 

Результатом   стане реалізація проекту  «Реконструкція системи опалення з встановленням модульних теплових пунктів в ЗОШ №2 та НВК № 6 м. Чугуїв, Харківської області». 

 

Поява  індивідуальних теплових пунктів дозволить врегулювати температурний режим у вищезазначених навчальних закладах, що значно підвищить комфортність перебування учнів у навчальних приміщеннях та дозволить економити теплові ресурси, і, відповідно, скоротити витрати на оплату опалення.

 

Альбом: Проект з реконструкції систем опалення реалізовуватиметься в ЗОШ № 2 та НВК № 6 Альбом: Проект з реконструкції систем опалення реалізовуватиметься в ЗОШ № 2 та НВК № 6 Альбом: Проект з реконструкції систем опалення реалізовуватиметься в ЗОШ № 2 та НВК № 6
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2553 | Переглядів: 138Дата публікації: 15:04 05.10.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих