Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
День художника
День художника

Поділитися новиною:

День художника

8 жовтня у м. Чугуєві на оновленій Арт-алеї відбулися урочистості з нагоди Дня художника. Слова привітання від міського голови Галини Мінаєвої висловила заступник міського голови Тетяна Вінник та вручила подяки міського голови за високий рівень професійної майстерності, відданість мистецтву та з нагоди Дня художника Пучкову Олександру Васильовичу, Пилевій Альоні Володимирівні - художникам, членам Творчого об’єднання митців та майстрів м. Чугуєва, Толстій Оксані Валентинівні - художнику КУ «КЦ «Імідж», Горобець Зої Проносовні - керівнику студії образотворчого мистецтва «Етюд» КУ «КЦ «Імідж», Шпаку Тарасу Тарасовичу - організатору культурно-дозвіллєвої діяльності Територіального центру і колективу Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна.

В цей день всі присутні на святі відмітили про велику кількість, презентованих робіт майстрів і учнів Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна, розташованих на стенді та Арт-алеї.

Найцікавішим елементом заходу став майстер-клас від майстрів образотворчого мистецтва для бажаючих мешканців, які спробували себе у якості художника. І за 45 хвилин вдалося створити «шедевр». Переможцями у мастер-класі стали - Назаров К., Познякова В., Сапельнік В., Штанюк В., Плавська О. Намальовані спільні роботи «Під рукою у майстра» вже виставлені на 2-му поверсі Чугуївської міської ради і всі бажаючі мають можливість їх побачити.

Чугуївська міська влада і надалі підтримуватиме діячів образотворчого мистецтва в організації творчих заходів, експозицій, щоб якомога більше містян мали можливість милуватися їхньою творчістю.

Альбом: День художника

Альбом: День художника

Альбом: День художника

Альбом: День художника

Альбом: День художника

Альбом: День художника

Альбом: День художника

Альбом: День художника

Альбом: День художника
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2570 | Переглядів: 109Дата публікації: 16:20 09.10.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
22.02.2018
09:00 - Постійно-діючий семінар «Актуальні питання навчання дітей з особливими освітніми потребами у ЗНЗ» Постійно-діючий семінар «Актуальні питання навчання дітей з особливими освітніми потребами у ЗНЗ» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:22.02.2018 09:00 Місце проведення:ЗОШ №7
14:00 - Засідання комісії по розгляду конфліктних ситуацій при призначенні населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та включення до ДАРПу Засідання комісії по розгляду конфліктних ситуацій при призначенні населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та включення до ДАРПу інформації про фактичну адресу проживання пільговика Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М. Час проведення:22.02.2018 14:00 Місце проведення:УСЗН
14:00 - Засідання комісії по контролю за розрахунками за спожиті енергоносії, Нарада з головами ОСББ міста щодо роздільного збирання ТПВ Засідання комісії по контролю за розрахунками за спожиті енергоносії, Нарада з головами ОСББ міста щодо роздільного збирання ТПВ Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:22.02.2018 14:00 Місце проведення:Каб № 14 викон. коміт.
15:00 - Школа майстерності для вчителів географії «Абетка географії» Школа майстерності для вчителів географії «Абетка географії» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:22.02.2018 15:00 Місце проведення:Чугуївський НВК № 6
23.02.2018
15:00 - Церемонія нагородження лауреатів конкурсу професійної майстерності «Людина року 2017» Церемонія нагородження лауреатів конкурсу професійної майстерності «Людина року 2017» Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:23.02.2018 15:00 Місце проведення:КУ КЦ «ІМІДЖ»
24.02.2018
08:30 - Участь команд вихованців ЦТК в змаганнях учнівської молоді Харківської області з пішохідного туризму у закритому приміщенні Участь команд вихованців ЦТК в змаганнях учнівської молоді Харківської області з пішохідного туризму у закритому приміщенні Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:24.02.2018 08:30 Місце проведення:Не визначено!м. Харків (ЗОШ №38)
10:00 - Участь в Обласних (зональних) змаганнях з футболу серед команд закладів освіти Харківської області Участь в Обласних (зональних) змаганнях з футболу серед команд закладів освіти Харківської області Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:24.02.2018 10:00 Місце проведення:смт. Солоницівка Дергачівськог району
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих