Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
День художника
День художника

Поділитися новиною:

День художника

8 жовтня у м. Чугуєві на оновленій Арт-алеї відбулися урочистості з нагоди Дня художника. Слова привітання від міського голови Галини Мінаєвої висловила заступник міського голови Тетяна Вінник та вручила подяки міського голови за високий рівень професійної майстерності, відданість мистецтву та з нагоди Дня художника Пучкову Олександру Васильовичу, Пилевій Альоні Володимирівні - художникам, членам Творчого об’єднання митців та майстрів м. Чугуєва, Толстій Оксані Валентинівні - художнику КУ «КЦ «Імідж», Горобець Зої Проносовні - керівнику студії образотворчого мистецтва «Етюд» КУ «КЦ «Імідж», Шпаку Тарасу Тарасовичу - організатору культурно-дозвіллєвої діяльності Територіального центру і колективу Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна.

В цей день всі присутні на святі відмітили про велику кількість, презентованих робіт майстрів і учнів Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна, розташованих на стенді та Арт-алеї.

Найцікавішим елементом заходу став майстер-клас від майстрів образотворчого мистецтва для бажаючих мешканців, які спробували себе у якості художника. І за 45 хвилин вдалося створити «шедевр». Переможцями у мастер-класі стали - Назаров К., Познякова В., Сапельнік В., Штанюк В., Плавська О. Намальовані спільні роботи «Під рукою у майстра» вже виставлені на 2-му поверсі Чугуївської міської ради і всі бажаючі мають можливість їх побачити.

Чугуївська міська влада і надалі підтримуватиме діячів образотворчого мистецтва в організації творчих заходів, експозицій, щоб якомога більше містян мали можливість милуватися їхньою творчістю.

Альбом: День художника

Альбом: День художника

Альбом: День художника

Альбом: День художника

Альбом: День художника

Альбом: День художника

Альбом: День художника

Альбом: День художника

Альбом: День художника
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2570 | Переглядів: 138Дата публікації: 16:20 09.10.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих