Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Конкурс міні-проектів «Голос молоді у розвитку громади»
Конкурс міні-проектів «Голос молоді у розвитку громади»

Поділитися новиною:

Конкурс міні-проектів «Голос молоді у розвитку громади»

Учасники міського конкурсу міні-проектів «Голос молоді у розвитку громади» представили ескізні пропозиці пам’ятника воїнам Чугуївщини, які загинули під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України

Напередодні святкування Дня захисників України, 12 жовтня 2017 року, підведено підсумки конкурсу на кращу ескізну пропозицію пам’ятника воїнам Чугуївщини, які загинули під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, в рамках міського конкурсу міні-проектів «Голос молоді у розвитку громади». У цьому році дев’ять ініціативних груп - представники загальноосвітніх закладів міста та Чугуївського професійного ліцею, представили свої проекти.

Як зазначила у своєму виступі головний архітектор міста Чугуєва Савіна Лідія Василівна, в кожній ескізній пропозиції є цікаві задумки, які можливо використати при створенні пам’ятника воїнам Чугуївщини.

Переможцем конкурсу стала ініціативна група Чугуївської загальноосвітньої школи №4, яка, за рішенням журі, представила кращу ескізну пропозицію.

Заступник міського голови Вінник Тетяна Свиридівна передала присутнім на святі привітання від міського голови та нагородила учасників та переможців конкурсу дипломами та подарунками. Тетяна Свиридівна подякувала ініціативним групам за зворушливі презентації кожного проекту.

Епіграфом до свята стали її слова: «Найкращий подарунок для дітей – це мир!»

Альбом: Конкурс міні-проектів «Голос молоді у розвитку громади» Альбом: Конкурс міні-проектів «Голос молоді у розвитку громади» Альбом: Конкурс міні-проектів «Голос молоді у розвитку громади» Альбом: Конкурс міні-проектів «Голос молоді у розвитку громади» Альбом: Конкурс міні-проектів «Голос молоді у розвитку громади»
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2603 | Переглядів: 88Дата публікації: 15:07 13.10.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих