Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
В Чугуєві відзначили День захисника України.
В Чугуєві відзначили День захисника України.

Поділитися новиною:

В Чугуєві відзначили День захисника України.

14 жовтня 2017 року в м.Чугуєві пройшло відзначення Дня захисника України з покладанням квітів до пам’ятних місць в сквері Захисників Вітчизни. День захисника України - це особливий день для всього українського народу.

Чугуївці пам’ятають про тих людей, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму, подарували майбутнє нам та нашим нащадкам. Заступник міського голови - керуючий справами виконавчого комітету Л.Макаренко, заступник міського голови О.Апостол, представники Чугуївської ради ветеранів та громадських організацій міста вшанували пам’ять загиблих бійців АТО, тих, хто виконував інтернаціональний обов’язок в Афганістані, загиблих під час Чорнобильської катастрофи та в роки Другої світової війни.

Крім цього, вранці в Свято- Покровському храмі міста відбувся молебень за загиблими захисниками України за участю заступників міського голови, посадових осіб місцевого самоврядування та жителів міста.

Альбом: В Чугуєві відзначили День захисника України. Альбом: В Чугуєві відзначили День захисника України. Альбом: В Чугуєві відзначили День захисника України. Альбом: В Чугуєві відзначили День захисника України. Альбом: В Чугуєві відзначили День захисника України. Альбом: В Чугуєві відзначили День захисника України.
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2604 | Переглядів: 104Дата публікації: 17:17 14.10.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих