Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Динамічна група психологів навчальних закладів відпрацювала нюанси інклюзивної освіти
Динамічна група психологів навчальних закладів відпрацювала нюанси  інклюзивної освіти

Поділитися новиною:

Динамічна група психологів навчальних закладів відпрацювала нюанси інклюзивної освіти

18.11.2017 року в Чугуївській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 7 відбулося перше в цьому навчальному році засідання динамічної групи практичних психологів і соціальних педагогів, які вже другий рік поспіль працюють над темою: «Психолого-педагогічний супровід психічного та розумового розвитку дітей з особливими освітніми потребами».

 

На засіданні практичні психологи розглянули апробовані корекційно–розвивальні методики і програми. Фахівці поділились власним досвідом такої  роботи з дітьми, які мають особливі освітні потреби, а також відпрацювали алгоритм ведення єдиної документації під час психолого–педагогічного супроводу інклюзивного навчання.

 

Психологами  був детально розглянутий методичний посібник «Індекс інклюзії» –  добірка практичних матеріалів, спрямованих на планування дій зі створення та розвитку в навчальних закладах інклюзивного навчального середовища для всіх учасників навчального процесу. Практичні психологи в ході змістовної дискусії впевнились, що матеріали «Індексу інклюзії» стануть у пригоді всім освітянам, що задіяні у просуванні інклюзивних цінностей і подібної практики в системі освіти.

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2632 | Переглядів: 151Дата публікації: 14:07 19.10.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих