Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
24 жовтня Чугуївський міський голова Галина Мінаєва взяла участь в шостому засіданні Ради регіонального розвитку, яке відбулося під головуванням Президента України Петра Порошенка.
24 жовтня Чугуївський міський голова Галина Мінаєва взяла участь в шостому засіданні Ради регіонального розвитку, яке відбулося під головуванням Президента України Петра Порошенка.

Поділитися новиною:

24 жовтня Чугуївський міський голова Галина Мінаєва взяла участь в шостому засіданні Ради регіонального розвитку, яке відбулося під головуванням Президента України Петра Порошенка.

На шляху децентралізаційних зрушень

Керівництво Кабінету міністрів, Верховної Ради та представники місцевої влади, у тому числі делегація з Харківщини, обговорювали питання стратегії розвитку та економічної модернізації України, а також нової державної політики сільського розвитку.

Виступаючи перед учасниками, Президент України Петро Порошенко окрему увагу приділив реформі з децентралізації, зазначивши, що зараз дуже важливо простежити за тим, аби вигоду від децентралізації отримали громадяни по всій країні, не лише в містах-мільйонниках, але й у віддалених містечках та селах. Відповідь на це питання, на думку Президента, знаходиться у площині подолання нерівномірності нарощення доходної частини місцевих бюджетів, а головне – у продовженні створення об’єднаних територіальних громад.

Позицію міських голів на форумі оголосив Голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій Кличко. За його словами, в рамках децентралізації місцева влада повинна сама вирішувати всі питання, які стосуються бюджету, – штрафи, пільги, муніципальна поліція та ряд інших. Проте, територіальні громади знаходяться в залежності від рішень з центру.

Кличко відзначив, що надмірна централізація не дозволяє територіальним громадам вирішувати дуже багато важливих питань. Він також розповів, як місцева влада з оглядкою на центр змушена коригувати бюджет, а найчастіше фінансова політика центру стає важким тягарем для місцевих бюджетів.

– Для міста Києва ми це ще можемо витримати, але як президент Асоціації міст України можу сказати: багато мерів скаржаться, що вони не здатні фінансово вирішити цю проблему, – заявив він. – Ми тільки на початку нашого шляху. Нам потрібно зробити ще дуже багато кроків, щоб децентралізація по-справжньому відбулася, – додав Кличко.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2668 | Переглядів: 119Дата публікації: 07:50 26.10.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
22.02.2018
09:00 - Постійно-діючий семінар «Актуальні питання навчання дітей з особливими освітніми потребами у ЗНЗ» Постійно-діючий семінар «Актуальні питання навчання дітей з особливими освітніми потребами у ЗНЗ» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:22.02.2018 09:00 Місце проведення:ЗОШ №7
14:00 - Засідання комісії по розгляду конфліктних ситуацій при призначенні населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та включення до ДАРПу Засідання комісії по розгляду конфліктних ситуацій при призначенні населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та включення до ДАРПу інформації про фактичну адресу проживання пільговика Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М. Час проведення:22.02.2018 14:00 Місце проведення:УСЗН
14:00 - Засідання комісії по контролю за розрахунками за спожиті енергоносії, Нарада з головами ОСББ міста щодо роздільного збирання ТПВ Засідання комісії по контролю за розрахунками за спожиті енергоносії, Нарада з головами ОСББ міста щодо роздільного збирання ТПВ Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:22.02.2018 14:00 Місце проведення:Каб № 14 викон. коміт.
15:00 - Школа майстерності для вчителів географії «Абетка географії» Школа майстерності для вчителів географії «Абетка географії» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:22.02.2018 15:00 Місце проведення:Чугуївський НВК № 6
23.02.2018
15:00 - Церемонія нагородження лауреатів конкурсу професійної майстерності «Людина року 2017» Церемонія нагородження лауреатів конкурсу професійної майстерності «Людина року 2017» Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:23.02.2018 15:00 Місце проведення:КУ КЦ «ІМІДЖ»
24.02.2018
08:30 - Участь команд вихованців ЦТК в змаганнях учнівської молоді Харківської області з пішохідного туризму у закритому приміщенні Участь команд вихованців ЦТК в змаганнях учнівської молоді Харківської області з пішохідного туризму у закритому приміщенні Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:24.02.2018 08:30 Місце проведення:Не визначено!м. Харків (ЗОШ №38)
10:00 - Участь в Обласних (зональних) змаганнях з футболу серед команд закладів освіти Харківської області Участь в Обласних (зональних) змаганнях з футболу серед команд закладів освіти Харківської області Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:24.02.2018 10:00 Місце проведення:смт. Солоницівка Дергачівськог району
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих