Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
В приміщенні Чугуївської міської ради 25 жовтня 2017 року завдячуючи організації GIZ, Асоціація приватних роботодавців розповіла про проведення курсу бізнес-навчання для підприємців міста Чугуєва, внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО які бажають розпочати власний бізнес або розширити його.
В приміщенні Чугуївської міської ради 25 жовтня 2017 року  завдячуючи організації GIZ, Асоціація приватних роботодавців розповіла  про проведення курсу бізнес-навчання для підприємців міста Чугуєва, внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО які бажають розпочати власний бізнес або розширити його.

Поділитися новиною:

В приміщенні Чугуївської міської ради 25 жовтня 2017 року завдячуючи організації GIZ, Асоціація приватних роботодавців розповіла про проведення курсу бізнес-навчання для підприємців міста Чугуєва, внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО які бажають розпочати власний бізнес або розширити його.

Так, на базі Молодіжного хабу "CITY", Асоціацією приватних роботодавців заплановано протягом наступних двох місяців провести навчань з відповідної тематики.

Що отримають учасники проекту: 

• повний бізнес курс, знання отримані в ході якого допоможуть учасникам в запуску свого бізнесу від ідеї до її реалізації; 

• професійну допомогу в написанні бізнес-плану; 

• можливість презентувати готовий бізнес-план потенційним інвесторам і пошук пільгового кредитування; 

• можливість знаходиться в бізнес-середовищі, обмін досвідом з учасниками подібних проектів.

Головна умова участі у проекті - наявність адекватної, життєздатною бізнес-ідеї та бажання відкрити власний бізнес в Харківському регіоні.

Проект включає в себе наступні види та напрямки діяльності та активностей:

• Проведення відбору учасників проекту (жовтень 2017 року).

• Проведення курсу бізнес-навчання з основ ведення малого бізнесу, бізнес-планування, дослідження ринку, основ ведення обліку на малих підприємствах, маркетингу та розвитку підприємницьких навичок (39 навчальних годин, жовтень-листопад)

• Менторський супровід учасників проекту під час написання власних бізнес-планів (листопад-грудень 2017 року).

Проведення конкурсу бізнес-планів учасників (грудень 2017 року).

Учасники проекту матимуть змогу подати свою бізнес ідею на відбір у проекті, пройдуть навчання, розроблять бізнес-плани, матимуть змогу отримати кваліфіковану допомогу від підприємців з великим досвідом діяльності та захистять свої ідеї на конкурсі.

 

             Також нагадуємо, що Заявку на участь можна заповнити до 30 жовтня, якщо перейти за наступним посиланням: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe9C1twXmns9BeNzJ69fw-Ggn2pGFyxAjTTNT3rEgLI3lZaUA/viewform

або звернутись до відділу розвитку підприємництва та споживчого ринку: м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 35а  (каб. 30) тел. 2-35-03, 2 -27 -39

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2670 | Переглядів: 40Дата публікації: 16:46 26.10.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих