Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни! Дорогі земляки!
Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни! Дорогі земляки!

Поділитися новиною:

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни! Дорогі земляки!

Прийміть щирі поздоровлення з 73-ю річницею визволення України від фашистських загарбників! 28 жовтня - особлива дата в історії нашої країни. Цей день символізує мужність, відвагу, єдність і згуртованість народу в ім'я свободи і Великої Перемоги.

Немає в Україні такої родини, якої б не торкнулася війна. Під час окупації від рук фашистських загарбників загинули сотні тисяч наших співвітчизників. Незважаючи на численні жертви і втрати, українці продемонстрували свій характер і справжню силу духу. Вони не втрачали віри у перемогу, силу добра та правди.

Контрудари Червоної Армії, проведені в Україні протягом 1944 року, не лише істотно вплинули на перебіг Великої Вітчизняної. За визнанням істориків, саме на території України відбулися ключові бої за визволення Європи від фашизму.

Схиляючись перед цим громадянським, патріотичним подвигом нашого народу, ми віддаємо шану не лише тим, хто боронив країну зі зброєю в руках, а й усім, хто не скорився ворогові у тилу, хто зберіг любов до своєї землі та волі. Це були наші діди та батьки, бабусі та матері. І найкраще, чим можемо віддячити їм, - пам'ятати тих, кого немає вже серед нас, підтримувати живих теплим словом та ділом.

Дякую усім, хто зберігає кращі традиції, щодня віддає Україні  свою любов і турботу, вірить в її успішне майбутнє і працює для її розвитку, навіть в нинішніх непростих умовах. Упевнений, ми продовжимо рухатися в напрямі мирного розвитку, розуміння і утвердження загальних цінностей.

З глибокою повагою та синівською любов’ю до кожного ветерана війни,

Народний депутат України                                                                     Дмитро Шенцев

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2675 | Переглядів: 43Дата публікації: 04:00 28.10.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих