Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Дошкілля Чугуєва взяло участь у всеукраїнському семінарі з питань дошкільної освіти
Дошкілля Чугуєва взяло участь у всеукраїнському семінарі з питань дошкільної освіти

Поділитися новиною:

Дошкілля Чугуєва взяло участь у всеукраїнському семінарі з питань дошкільної освіти

1-2 листопада 2017 року в м.Харкові відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Іграшки та ігрові посібники в системі засобів формування життєвої компетентності дітей дошкільного віку».

 

В семінарі взяли участь Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти», партнерами виступили  Інститут проблем виховання та Інститут спеціальної педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

 

До участі в семінарі були запрошені  методисти з дошкільної освіти закладів післядипломної педагогічної освіти, методисти районних (міських, ОТГ) методичних служб області, члени Ради завідувачів закладів дошкільної освіти Харківської області та місцевого осередку ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти». Від  дошкільної освіти м. Чугуєва учасниками семінару стали методист міського методичного кабінету відділу освіти Чугуївської міської ради О.В. Єрмолова та завідувачі  ДНЗ № 8 і  № 12.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2719 | Переглядів: 107Дата публікації: 11:28 03.11.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Підприємцю
Аналітична інформація про розвиток малого та середнього підприємництва у м. Чугуєві за 2017 рікДо уваги суб’єктів господарювання!Шановні власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості!Перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності:ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!Про проведення координаційної ради з питань розвитку підприємництва«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 31 серпня 2018 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.У рамках проекту «Абетка експортера–2018» відбудеться бізнес-майстерня «Fit for Partnership with Germany» від Німецького товариства міжнародного співробітництваЧугуївська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги КП «Муніципальне підприємство «Мрія», аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.
Посилання
Версія для слабо- зорих