Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Міні - ярмарок вакансій
Міні - ярмарок вакансій

Поділитися новиною:

Міні - ярмарок вакансій

2 листопада 2017 року в Чугуївському міському районному центрі зайнятості відбулася чергова зустріч роботодавців з безробітними, в якій взяли участь 28 шукачів роботи.

Перед учасниками заходу виступили -  офіцер відділення комплектування  Чугуївського об’єднаного районного військового комісаріату Шульга Олександр  Вікторович та заступник командира військової частини А 2467 Балюра Роман Олександрович, які  презентували військову службу за контрактом для громадян України  віком від 18 до 50 років.

У формі безпосереднього спілкування  військовослужбовців з потенційними контрактниками,  безробітні дізналися про особливості проходження військової  служби за контрактом в Збройних Силах України у 2017 році та розглянули контракт як альтернативну форму працевлаштування.

Військовослужбовцям Збройних Сил України держава гарантує: стабільне грошове забезпечення, одноразову матеріальну допомогу впродовж року, виплату грошового забезпечення на оздоровлення, щорічну відпустку (від 30 діб), професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування в закладах МО  України та інше.

 

 

 

 Начальник відділу взаємодії  з  роботодавцями  Чугуївського МРЦЗ          Ольга    Краснухіна 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2729 | Переглядів: 60Дата публікації: 10:57 06.11.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих