Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
НАКОПИЧЕНУ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВ ТЕПЛО- І ВОДОПОСТАЧАННЯ ПЛАНУЮТЬ РЕСТРУКТУРИЗУВАТИ
НАКОПИЧЕНУ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВ ТЕПЛО- І ВОДОПОСТАЧАННЯ ПЛАНУЮТЬ РЕСТРУКТУРИЗУВАТИ

Поділитися новиною:

НАКОПИЧЕНУ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВ ТЕПЛО- І ВОДОПОСТАЧАННЯ ПЛАНУЮТЬ РЕСТРУКТУРИЗУВАТИ

Комітет підтримав проект закону, ухвалення якого дасть змогу запровадити ефективні механізми погашення заборгованості теплопостачальних підприємств за спожиті енергоносії

 Галузі економіки / Паливно-енергетичний комплекс / Енергозабезпечення

Визначену в Законі «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії» розрахункову дату кредиторської заборгованості теплопостачальних і теплогенеруючих організацій за спожитий природний газ, що підлягає реструктуризації, планують змінити з 1 липня 2016 р. на 1 січня 2018 року. Крім того, запропоновано розширити перелік суб'єктів господарювання, щодо стягнень на користь яких зупиняються виконавчі провадження.

Раніше Законом було запроваджено механізм урегулювання заборгованості за енергоносії, які спожито до 1 липня 2016 року. На практиці процес реструктуризації виявився досить складним і тривалим, через що процедури врегулювання заборгованості, передбачені Законом, на сьогодні не реалізовані в повному обсязі, а борги підприємств збільшуються й досі.

Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства рекомендував Верховній Раді прийняти за основу законопроект № 7083 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії».

За матеріалами «ЛІГА:ЗАКОН»

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2737 | Переглядів: 19Дата публікації: 08:58 07.11.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих