Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Про результати проведення комісії з питань захисту прав дитини
Про результати проведення комісії з питань захисту прав дитини

Поділитися новиною:

Про результати проведення комісії з питань захисту прав дитини

31.10.2017 під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вінник Т.С. пройшло чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Виконавчому комітеті Чугуївської міської ради.

 На засіданні розглянуто 2 планових питання: «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей м. Чугуєва у 2017 році», «Про організацію та результати роботи по формуванню у дітей правової грамотності та толерантності» 4 питання щодо захисту житлових та майнових прав дітей, 2 питання щодо доцільності позбавлення батьків батьківських прав, 3 сімейних питання щодо вирішення спорів між батьками стосовно участі у вихованні дітей, 1 питання щодо доцільності визначення місця проживання дитини з батьком, 1 питання щодо надання статусу дитини-сироти, 1 питання щодо влаштування дитини під опіку, а також 6 інших питань щодо захисту прав та інтересів дітей. За результатами засідання комісії підготовлено 12 проектів рішення виконавчого комітету Чугуївської міської ради.

Інформуємо, що наступне засідання комісії з питань захисту прав дитини заплановано на 28.11.2017. Останній день прийому документів 22.11.2017. Документи приймаються кожної середи з 8.00 до 12.00 за адресою: м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 37, кімната 6, в службі у справах дітей.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2743 | Переглядів: 22Дата публікації: 16:51 07.11.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих