Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
У День української писемності та мови запрошуємо приєднатися до написання всеукраїнського диктанту
У День української писемності та мови запрошуємо приєднатися до написання всеукраїнського диктанту

Поділитися новиною:

У День української писемності та мови запрошуємо приєднатися до написання всеукраїнського диктанту

Сьогодні ми разом з усією Україною відзначаємо День української писемності та мови – державне свято, встановлене Указом Президента № 1241/97 від 9 листопада 1997 року«Про День української писемності та мови».

 

За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця: письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

Традиційно цього дня на Українському радіо проходить Всеукраїнський диктант національної єдності, покликаний вшанувати  рідну мову й перевірити свої знання.

І цього року 9 листопада о 12.00 на Першому каналі Українського радіо почнеться годинна програма, присвячена радіодиктанту національної єдності.

О 12.30 звучатиме текст диктанту, його читатиме доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, автор підручників і посібників із української мови  Олександр Авраменко. У цей час митці, школярі та студенти писатимуть радіодиктант в Червоному корпусі з аудиторії імені Михайла Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У рамках заходів до Дня української писемності та мови школярі м.Чугуєва візьмуть участь у написанні диктанту в своїх навчальних закладах. Відділ освіти Чугуївської міської ради запрошує освітян, жителів м.Чугуєва та усіх бажаючих долучитися до цієї акції разом з усією Україною!

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2757 | Переглядів: 84Дата публікації: 09:07 09.11.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Підприємцю
Аналітична інформація про розвиток малого та середнього підприємництва у м. Чугуєві за 2017 рікДо уваги суб’єктів господарювання!Шановні власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості!Перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності:ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!Про проведення координаційної ради з питань розвитку підприємництва«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 31 серпня 2018 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.У рамках проекту «Абетка експортера–2018» відбудеться бізнес-майстерня «Fit for Partnership with Germany» від Німецького товариства міжнародного співробітництваЧугуївська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги КП «Муніципальне підприємство «Мрія», аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.
Посилання
Версія для слабо- зорих