Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Чугуївці стали золотими призерами Чемпіонату області з баскетболу.

Поділитися новиною:

3 листопада 2017 року відбулися змагання з баскетболу в залік обласної Спартакіади серед міст та районів Харківської області. Чугуївські баскетболісти приймали участь в цих змаганнях 15 років, і нарешті стали переможцями, посіли І місце.

Героями цього турніру стали: Єйндельштейн Михайло, Корнейко Михайло, Іванов Евгеній, Бавикін Олександр, Пирожков Костянтин, Папян Едгар, Крискіф Руслан.

Вітаємо наших спортсменів з чудовою грою та бажаємо подальших перемог.

Альбом: Чугуївці стали золотими призерами Чемпіонату області з баскетболу. Альбом: Чугуївці стали золотими призерами Чемпіонату області з баскетболу. Альбом: Чугуївці стали золотими призерами Чемпіонату області з баскетболу. Альбом: Чугуївці стали золотими призерами Чемпіонату області з баскетболу. Альбом: Чугуївці стали золотими призерами Чемпіонату області з баскетболу.
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2758 | Переглядів: 84Дата публікації: 09:47 09.11.2017