Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Міський голова відвідала майстер-клас з використання інтерактивних технологій
Міський голова відвідала майстер-клас з використання інтерактивних технологій

Поділитися новиною:

Міський голова відвідала майстер-клас з використання інтерактивних технологій

8 листопада на базі Чугуївської ЗОШ № 2 відбувся навчальний семінар з використання інтерактивних мультимедійних технологій в освітній діяльності для керівників і провідних педагогів закладів середньої освіти.

 

Цей захід став другим у запланованій низці майстер-класів  з реалізації інноваційних підходів у процесі навчання та виховання учнів з використанням нещодавно придбаних містом для кожної школи інтерактивних комплексів, що складаються з надсучасного короткофокусного wi-fi-проектора, документ-камери й демонстраційного екрану.

До цієї  освітянської події також долучилися  міський голова Г.М. Мінаєва та заступник міського голови з питань діяльності ради - керуюча справами виконкому Л.П. Макаренко.

Високі гості  спершу відвідали в Чугуївській ЗОШ № 2 кабінет фізики, капітальний ремонт у якому завершився на початку поточного навчального року. Тривалий час це навчальне приміщення не експлуатувалося через  неприйнятні умови перебування й навчання дітей, та на сьогоднішній день коштом місцевого бюджету над кабінетом капітально відремонтований дах, замінені несучі конструкції стелі, у ньому зроблено сучасний ремонт, а також встановлені спеціалізовані меблі, навчальне лабораторне обладнання для проведення дослідів з фізики й інтерактивне мультимедійне забезпечення.  Відтепер учні ЗОШ № 2 радо поринуть у цікавий світ фізики та зможуть наочно вивчати фізичні процеси, використовуючи не тільки відповідні прилади під час практичних робіт, а й можливості віртуальних лабораторій.

Далі перші особи міста переглянули майстер-клас з використання педагогами ЗОШ № 2 у своїй практиці інтерактивних мультимедійних технологій. Цей захід відбувся в оновленому шкільному  кабінеті біології, де за кошти обласного бюджету замінено меблі, облаштовано біологічну лабораторію з сучасним мікроскопом, а також встановлена інтерактивна мультимедійна техніка. Педагоги ЗОШ № 2 продемонстрували присутнім,  як поєднання  інноваційних комп'ютерних і педагогічних  технологій дає можливість вчителю зробити урок яскравим, пізнавальним, цікавим для учнів, що незмінно  веде до покращення результатів навчання.

На завершення семінару міський голова відзначила, що забезпечення  якісної освіти  було і  є одним з пріоритетів громади, тому  впровадження передових  технологій в освіті  має продовжуватися, й міська влада максимально цьому сприятиме.

 

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2762 | Переглядів: 99Дата публікації: 10:51 09.11.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Анонс подій
15.12.2017
14:00 - Відкриття персональної виставки живопису Кравченко Ірини, учасниці XVІІІ Міжнародного репінського пленеру «Зимовий сад» (м. Вінниця) Відкриття персональної виставки живопису Кравченко Ірини, учасниці XVІІІ Міжнародного репінського пленеру «Зимовий сад» (м. Вінниця) Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:15.12.2017 14:00 Місце проведення:КУ «КЦ «Імідж», виставкова зала
16:00 - Новорічний концерт творчих колективів Чугуївської дитячої музичної школи «Музичне конфеті» (вхід вільний) Новорічний концерт творчих колективів Чугуївської дитячої музичної школи «Музичне конфеті» (вхід вільний) Організатор:Маміна Т.І. Ващук Я.А. Час проведення:15.12.2017 16:00 Місце проведення:КУ «КЦ «Імідж»
16.12.2017
10:00 - Участь в обласному етапі конкурсу ім. Тараса Шевченка, Петра Яцика Участь в обласному етапі конкурсу ім. Тараса Шевченка, Петра Яцика Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:16.12.2017 10:00 Місце проведення:м.Харків
17.12.2017
день - Організація заходів по прикрашанню територій міста до Дня Святого Миколая та Нового року Організація заходів по прикрашанню територій міста до Дня Святого Миколая та Нового року Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:17.12.2017 (протягом дня) Місце проведення:Каб.№ 28 викон. коміт.,
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих