Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Учні ЧДХШ ім. І.Ю. Рєпіна – переможці Міжнародного та обласного конкурсів малюнку на грецьку тематику
Учні ЧДХШ ім. І.Ю. Рєпіна – переможці Міжнародного та обласного конкурсів малюнку на грецьку тематику

Поділитися новиною:

Учні ЧДХШ ім. І.Ю. Рєпіна – переможці Міжнародного та обласного конкурсів малюнку на грецьку тематику

В м. Харкові, у виставковому залі Харківського художнього музею 4 листопада відбулося нагородження переможців Міжнародного конкурсу «Дух Еллади з нами» та обласного конкурсу «Сяйво Еллади», яке було організовано Харківським міським товариством греків «Геліос».

         Переможцями  Міжнародного конкурсу, який проходив в місті Одеса, серед дітей та молоді на кращий твір живопису та графіки, присвячений Греції, стали Шевченко Ірина, 14 років, викладач Непомнящий В.І., за триптих, та Альтатрі Ліна, 10 років, викладач Гончарук І.А., за роботу «Герої давньогрецьких міфів». Школа отримала Міжнародний диплом за колекцію робіт, наданих на конкурс-виставку.

         За результатами обласного конкурсу перше місце у молодшій віковій категорії отримала Орловська Мілена, 9 років, викладач Гончарук І.А., за роботу «Фрікс та Золоте Руно». Перше місце у середній віковій категорії виборов Петров Микита, 13 років, викладач Гончарук І.А., за роботу «Медуза Горгона». У старшій віковій категорії друге місце посіла Яковлєва Дарина, 15 років, викладач Непомняща О.В., за роботу «Геракл в боротьбі з левом». Усі учні були нагороджені грамотами та дипломами, цінними подарунками. Викладачі школи отримали подяки за підготовку переможців конкурсу. Інші учасники конкурсу-виставки отримали грамоти від Харківського міського товариства греків «Геліос».

         Запрошуємо мешканців та гостей міста Чугуєва відвідати виставку робіт на грецьку тематику, яка проходить до 19 листопада за адресою: м. Харків, вул. Жен Мироносиц, 11, Харківський художній музей, виставкова зала, 2 поверх. Час відвідування з 10.00 до 17.00, вихідний – вівторок.

         Вітаємо наших переможців та викладачів зі значними досягненнями, бажаємо нових перемог та прославлення батьківщини Іллі Юхимовича Рєпіна.

Альбом: Учні ЧДХШ ім. І.Ю. Рєпіна – переможці Міжнародного та обласного конкурсів малюнку на грецьку тематику Альбом: Учні ЧДХШ ім. І.Ю. Рєпіна – переможці Міжнародного та обласного конкурсів малюнку на грецьку тематику
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2767 | Переглядів: 114Дата публікації: 15:31 09.11.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Підприємцю
Аналітична інформація про розвиток малого та середнього підприємництва у м. Чугуєві за 2017 рікДо уваги суб’єктів господарювання!Шановні власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості!Перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності:ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!Про проведення координаційної ради з питань розвитку підприємництва«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 31 серпня 2018 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.У рамках проекту «Абетка експортера–2018» відбудеться бізнес-майстерня «Fit for Partnership with Germany» від Німецького товариства міжнародного співробітництваЧугуївська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги КП «Муніципальне підприємство «Мрія», аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.
Посилання
Версія для слабо- зорих