Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Учні ЧДХШ ім. І.Ю. Рєпіна – переможці Міжнародного та обласного конкурсів малюнку на грецьку тематику
Учні ЧДХШ ім. І.Ю. Рєпіна – переможці Міжнародного та обласного конкурсів малюнку на грецьку тематику

Поділитися новиною:

Учні ЧДХШ ім. І.Ю. Рєпіна – переможці Міжнародного та обласного конкурсів малюнку на грецьку тематику

В м. Харкові, у виставковому залі Харківського художнього музею 4 листопада відбулося нагородження переможців Міжнародного конкурсу «Дух Еллади з нами» та обласного конкурсу «Сяйво Еллади», яке було організовано Харківським міським товариством греків «Геліос».

         Переможцями  Міжнародного конкурсу, який проходив в місті Одеса, серед дітей та молоді на кращий твір живопису та графіки, присвячений Греції, стали Шевченко Ірина, 14 років, викладач Непомнящий В.І., за триптих, та Альтатрі Ліна, 10 років, викладач Гончарук І.А., за роботу «Герої давньогрецьких міфів». Школа отримала Міжнародний диплом за колекцію робіт, наданих на конкурс-виставку.

         За результатами обласного конкурсу перше місце у молодшій віковій категорії отримала Орловська Мілена, 9 років, викладач Гончарук І.А., за роботу «Фрікс та Золоте Руно». Перше місце у середній віковій категорії виборов Петров Микита, 13 років, викладач Гончарук І.А., за роботу «Медуза Горгона». У старшій віковій категорії друге місце посіла Яковлєва Дарина, 15 років, викладач Непомняща О.В., за роботу «Геракл в боротьбі з левом». Усі учні були нагороджені грамотами та дипломами, цінними подарунками. Викладачі школи отримали подяки за підготовку переможців конкурсу. Інші учасники конкурсу-виставки отримали грамоти від Харківського міського товариства греків «Геліос».

         Запрошуємо мешканців та гостей міста Чугуєва відвідати виставку робіт на грецьку тематику, яка проходить до 19 листопада за адресою: м. Харків, вул. Жен Мироносиц, 11, Харківський художній музей, виставкова зала, 2 поверх. Час відвідування з 10.00 до 17.00, вихідний – вівторок.

         Вітаємо наших переможців та викладачів зі значними досягненнями, бажаємо нових перемог та прославлення батьківщини Іллі Юхимовича Рєпіна.

Альбом: Учні ЧДХШ ім. І.Ю. Рєпіна – переможці Міжнародного та обласного конкурсів малюнку на грецьку тематику Альбом: Учні ЧДХШ ім. І.Ю. Рєпіна – переможці Міжнародного та обласного конкурсів малюнку на грецьку тематику
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2767 | Переглядів: 45Дата публікації: 15:31 09.11.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих