Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
ЗАНЯТТЯ У ШКОЛІ ПРИЙОМНИХ БАТЬКІВ ТА ШКОЛІ ОПІКУНІВ
 ЗАНЯТТЯ У ШКОЛІ ПРИЙОМНИХ БАТЬКІВ ТА ШКОЛІ ОПІКУНІВ

Поділитися новиною:

ЗАНЯТТЯ У ШКОЛІ ПРИЙОМНИХ БАТЬКІВ ТА ШКОЛІ ОПІКУНІВ

на тему: «Попередження дитячого та підліткового суїциду»

            Чугуївським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано спільне заняття у Школі прийомних батьків та Школі  опікунів з метою профілактики дитячого та підліткового   суїциду. Після вступного слова директора Чугуївського ЦСССДМ В.О. Корощупової, до присутніх звернувся оперуповноважений інспектор поліції ювенальної превенції патрульної поліції Чугуївського ВП ГУНП О.М.Усєвич, який  наголосив:  небезпека поруч і вона в інтернет мережі. Це – соціальні групи, які схиляють до суїциду. Фахівець із соціальної роботи ЦСССДМ              Т.П. Войтович вказала на причини, що призводять до суїцидальних нахилів дітей та підлітків та зазначила, що суїцид – це процес, а не спонтанна подія. Нажаль для підлітка це іноді – вирішення проблеми.

          В ході зустрічі, прийомні батьки та опікуни зрозуміли, що дитина, чи підліток, як і кожна доросла людина, має свої психоемоційні потреби, від задоволення яких залежить її психологічний стан. Як наслідок, повне задоволення психоемоційних потреб дитини у сімʼї веде до встановлення довірливих стосунків батьків з дитиною, а це - найкраща профілактика суїцидальних нахилів. Також,  обговорено, як на побутовому рівні, забезпечити задоволення емоційних запитів дитини, а саме: цікавитись життям дитини, слухати та чути дитину, не просто любити, а й проявляти свою любов. Адже психологи наголошують, що основною причиною суїциду серед дітей та підлітків є відсутність повноцінного спілкування з батьками.

        Наглядним прикладом того, як за поведінкою дитини, за її словами можна визначити, що дитині погано та вона підсвідомо потребує допомоги, став відеофільм – «Зелений кіт». Запрошені батьки отримали чіткі рекомендації щодо того, як реагувати на «кричущу» про допомогу поведінку дитини.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2777 | Переглядів: 94Дата публікації: 15:25 10.11.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
27.04.2018
08:00 - І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Ганзенко В.В. Час проведення:27.04.2018 08:00 Місце проведення:КБ ЗОШ
14:00 - «Круглий стіл» з нагоди відзначення «Дня охорони праці» «Круглий стіл» з нагоди відзначення «Дня охорони праці» Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М. Час проведення:27.04.2018 14:00 Місце проведення:УСЗН
15:00 - Четвертий мiський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Феєрія танцю», присвячений Всесвітньому Дню танцю Четвертий мiський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Феєрія танцю», присвячений Всесвітньому Дню танцю Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:27.04.2018 15:00 Місце проведення: КЦ «ІМІДЖ»
28.04.2018
10:00 - Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний мяч» (2006 р.н.) серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний мяч» (2006 р.н.) серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Губарь І.Л. Час проведення:28.04.2018 10:00 Місце проведення:Стадіон «Олімп»
30.04.2018
день - Участь у Чемпіонаті Харківської області з футболу серед ДЮСШ Участь у Чемпіонаті Харківської області з футболу серед ДЮСШ Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:30.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:смт. Печеніги
день - Акція «Квіти Перемоги», присвячені Дню пам’яті та примирення і жертвам у Другої світової війни Акція «Квіти Перемоги», присвячені Дню пам’яті та примирення і жертвам у Другої світової війни Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:30.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:КЦ «Імідж»
день - Участь у рейдах по ліквідації стихійної торгівлі в м.Чугуєві Участь у рейдах по ліквідації стихійної торгівлі в м.Чугуєві Організатор:Не визначено! Час проведення:30.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:Не визначено!
день - Робота комісії щодо утримання у належному санітарному стані територій м.Чугуєва Робота комісії щодо утримання у належному санітарному стані територій м.Чугуєва Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:30.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:Вулиці міста
день - Юридична консультація громадян міста Юридична консультація громадян міста Організатор:Макаренко Л.П. Трохіна І.В. Каліберда А.А. Чекмарьов П.Д. Час проведення:30.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:Каб.№ 7 викон. коміт., інші кабінети за графіком
10:00 - Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний мяч» (2004 р.н.) серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний мяч» (2004 р.н.) серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:30.04.2018 10:00 Місце проведення:Стадіон «Олімп»
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих