Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Одеська перемога студії естрадно-спортивного танцю «FANTASY SHOW DANCE» .
Одеська перемога студії естрадно-спортивного танцю  «FANTASY SHOW DANCE» .

Поділитися новиною:

Одеська перемога студії естрадно-спортивного танцю «FANTASY SHOW DANCE» .

28 жовтня у санаторії СБУ «Одеса» (м. Одеса) відбувся Всеукраїнський багатожанровий конкурс-фестиваль мистецтв «Хрустальный фонтан»

де студія естрадно-спортивного танцю «Fantasy show dance» Культурного центру «Імідж» (керівник Наталія та Геннадій Гаврилюк), до складу якої входять вихованці різної вікової категорії, зайняли три призових місця: І місце - за танець «Танцюй, танцюй ...», ІІ - за танець «Dance драйв» та ІІ - за танець «Йде солдат по місту».

Чудова велика сцена, професійне журі, на чолі з Григорієм Ніколаєвичем Чапкісом, просторий зал, наповнений глядачами з усієї України, - все це сприяло яскравим і незабутнім виступам творчих колективів. 
Всі учасники фестивалю отримали дипломи та кубки за участь та перемогу. 
У завершенні фестивалю на всіх присутніх чекали розважальні конкурси з аніматорами, майстер - клас від Чапкіса Г.Н., екскурсія по місту та пікнік на березі Чорного моря, який юним артистам подарували їхні батьки.
Альбом: Одеська перемога студії естрадно-спортивного танцю  «FANTASY SHOW DANCE» . Альбом: Одеська перемога студії естрадно-спортивного танцю  «FANTASY SHOW DANCE» . Альбом: Одеська перемога студії естрадно-спортивного танцю  «FANTASY SHOW DANCE» .
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2792 | Переглядів: 35Дата публікації: 07:51 14.11.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих