Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Виїзні профорієнтаційні заходи для молоді
Виїзні профорієнтаційні заходи для молоді

Поділитися новиною:

Виїзні профорієнтаційні заходи для молоді

На цьому тижні спеціалісти Чугуївського міського районного центру зайнятості відвідали учнів Чугуївського професійного ліцею та Чугуївського професійного аграрного ліцею.

 Учнівська молодь ознайомилася з послугами служби зайнятості, зокрема щодо можливості набуття професійної освіти в Харківському центрі профтехосвіти державної служби зайнятості. Учням були презентовані профорієнтаційні проекти з он-лайн навчання «Skills Аcademy», «Lingva.Skills» та «Prometheus», запропоновано пройти тестування за методикою «Magellano Університет». Але основним завданням спеціалістів була практична допомога молоді в питаннях пошуку джерел вакансій,  самопрезентації та влаштуванні на перше робоче місце. Тут стала у нагоді актуальна інформація щодо нюансів складання резюме, запису власного відеоролика, підготовки молодих осіб без досвіду роботи до співбесіди з роботодавцем, у т.ч. до скайп-співбесіди.

Вихованці ліцеїв переглянули запропоновані анімаційні та профорієнтаційні ролики державної служби зайнятості, ознайомилися з роботою Профорієнтаційного терміналу.

Для педагогічних працівників була надана детальна інформація щодо підстав та умов отримання ваучера на навчання.

Всього до заходів було залучено близько 70 молодих осіб та їх викладачів. 

 

 

Начальник відділу активної підтримки безробітних

Чугуївського МРЦЗ                                                                                 Світлана Шандула

 

Альбом: Виїзні профорієнтаційні заходи для молоді Альбом: Виїзні профорієнтаційні заходи для молоді
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2827 | Переглядів: 135Дата публікації: 11:25 20.11.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Підприємцю
Аналітична інформація про розвиток малого та середнього підприємництва у м. Чугуєві за 2017 рікДо уваги суб’єктів господарювання!Шановні власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості!Перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності:ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!Про проведення координаційної ради з питань розвитку підприємництва«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 31 серпня 2018 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.У рамках проекту «Абетка експортера–2018» відбудеться бізнес-майстерня «Fit for Partnership with Germany» від Німецького товариства міжнародного співробітництваЧугуївська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги КП «Муніципальне підприємство «Мрія», аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.
Посилання
Версія для слабо- зорих