Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
СТВОРИ СВІТ БЕЗ НАСИЛЛЯ
СТВОРИ СВІТ БЕЗ НАСИЛЛЯ

Поділитися новиною:

СТВОРИ СВІТ БЕЗ НАСИЛЛЯ

Чугуївським міським центром соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді в рамках акціїї «16 днів проти насилля» для учнівської молоді професійних ліцеїв міста та мешканців Харківського обласного соціального гуртожитку проведено цикл занять з метою профілактики насилля. Директор центру Корощупова В.О., керуючись статистичними даними та на прикладі окремих життєвих ситуацій, зазначила актуальність цієї проблеми, як для суспільства в цілому, так і для кожного громадянина.

В ході зустрічі переглянуто документальне відео, молодь активно дискутувала щодо причин та наслідків проявів насилля, отримала інформацію стосовно субʼєктів, що працюють з даною проблемою, та спільно відпрацювала  алгоритм дій у випадку вчинення будь-якого виду насилля.

Загальним висновком заняття стало розуміння того, що у кожної людини є   гарантовані Конституцією України та Законами України права, які ніхто не має права порушувати.

Також, в рамках акції, з метою привернення уваги мешканців міста до існуючої  проблеми, волонтерами проведена інформаційна робота на вулицях міста, в ході якої розповсюджені памʼятки «Створи світ без насилля».

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2859 | Переглядів: 127Дата публікації: 14:32 24.11.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих