Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Альтернатива працевлаштуванню – служба за контрактом
Альтернатива працевлаштуванню – служба за контрактом

Поділитися новиною:

Альтернатива працевлаштуванню – служба за контрактом

23 та 24 листопада 2017 року в Чугуївському міському районному центрі зайнятості відбулися традиційні зустрічі роботодавців з безробітними на ярмарках вакансій, в яких взяли участь 33 шукача роботи.

23 та 24 листопада 2017 року в Чугуївському міському районному центрі зайнятості відбулися традиційні зустрічі роботодавців з безробітними на ярмарках вакансій, в яких  взяли участь 33  шукача роботи.

Перед учасниками заходу виступили - офіцер відділення комплектування  Чугуївського об’єднаного районного військового комісаріату Юрій Рябух та  начальник Східного відділення комплектування іміджевого видавничого центру Національної Гвардії України – підполковник Олексій Костін, за участю старшого офіцера Східного відділення ІВЦ НГУ – капітана Сергія Голуб, інструктора по роботі з військовослужбовцями Східного відділення ІВЦ НГУ - старшини Світлани Терещенко, які презентували військову службу за контрактом для громадян України  віком від 18 до 50 років.

 У формі безпосереднього спілкування військовослужбовців з потенційними контрактниками, безробітні дізналися про особливості проходження строкової служби та  військової служби за контрактом в Збройних Силах України та служби в   Національній Гвардії України у 2017 році та розглянули контракт, як альтернативну форму працевлаштування.

 З метою всебічного інформування гості продемонстрували відеоряд щодо умов проходження служби, сучасного обладнання та устаткування збройних сил, порядок прийому на військову службу, вимоги до кандидатів, розповіли про підстави перенавчання.

 Наголосили, що військовослужбовцям Збройних Сил України та Національної Гвардії України держава гарантує: гідне щомісячне матеріальне забезпечення, повне медичне забезпечення, речове та продовольче забезпечення, навчання у відомчих вищих закладах, військова кар’єра, пільги для військовослужбовця та членів їх сімей, тощо.

 

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями 

Чугуївського МРЦЗ                                                                         Ольга Краснухіна

 

Альбом: Альтернатива працевлаштуванню – служба за контрактом Альбом: Альтернатива працевлаштуванню – служба за контрактом
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2869 | Переглядів: 69Дата публікації: 08:37 29.11.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих