Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Круглий стіл з питань інклюзії в Запоріжжі: шукаємо оптимальних підходів до навчання дітей з особливи потребами
Круглий стіл з питань інклюзії в Запоріжжі: шукаємо оптимальних підходів до навчання дітей з особливи потребами

Поділитися новиною:

Круглий стіл з питань інклюзії в Запоріжжі: шукаємо оптимальних підходів до навчання дітей з особливи потребами

27 листопада 2017 року за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ в рамках програми «Зміцнення спроможності українських територіальних громад у зв‘язку зі збільшенням внутрішньо переміщених осіб» в м. Запоріжжя відбувся круглий стіл на тему «Вплив реабілітаційного процесу на формування соціальних та побутових навичок дітей з інвалідністю».

 

Від освітянської спільноти м. Чугуєва до участі в круглому столі була запрошена Ю.П.Трубіцина, консультант психолого-медико-педагогічної консультації відділу освіти.

Під час круглого столу учасники обговорили технології впровадження інноваційних методик в надання реабілітаційних послуг, познайомилися з досвідом роботи щодо підтримки дітей з синдромом Дауна та їхніх сімей в КУ «Загальноосвітня школа-інтернат «Джерело» ЗОР.  До дискусії практиків долучились фахівці з раннього втручання  (Благодійний фонд «Інститут раннього втручання», Харків), які поділилися власним досвідом з побудови ефективної моделі надання комплексних, довготривалих послуг дітям раннього віку з порушеннями психофізичного розвитку, ризиком їх виникнення та родинам, що виховують таких дітей.

Також  учасники круглого столу відвідали з екскурсією КУ «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» Мелітопольської міської ради Запорізької області, де ознайомилися з практичними аспектами  реабілітаційного процесу  методиками розвивального догляду за дітьми з порушеннями розвитку.

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2874 | Переглядів: 92Дата публікації: 14:20 29.11.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
27.04.2018
08:00 - І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Ганзенко В.В. Час проведення:27.04.2018 08:00 Місце проведення:КБ ЗОШ
14:00 - «Круглий стіл» з нагоди відзначення «Дня охорони праці» «Круглий стіл» з нагоди відзначення «Дня охорони праці» Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М. Час проведення:27.04.2018 14:00 Місце проведення:УСЗН
15:00 - Четвертий мiський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Феєрія танцю», присвячений Всесвітньому Дню танцю Четвертий мiський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Феєрія танцю», присвячений Всесвітньому Дню танцю Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:27.04.2018 15:00 Місце проведення: КЦ «ІМІДЖ»
28.04.2018
10:00 - Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний мяч» (2006 р.н.) серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний мяч» (2006 р.н.) серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Губарь І.Л. Час проведення:28.04.2018 10:00 Місце проведення:Стадіон «Олімп»
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих