Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Круглий стіл з питань інклюзії в Запоріжжі: шукаємо оптимальних підходів до навчання дітей з особливи потребами
Круглий стіл з питань інклюзії в Запоріжжі: шукаємо оптимальних підходів до навчання дітей з особливи потребами

Поділитися новиною:

Круглий стіл з питань інклюзії в Запоріжжі: шукаємо оптимальних підходів до навчання дітей з особливи потребами

27 листопада 2017 року за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ в рамках програми «Зміцнення спроможності українських територіальних громад у зв‘язку зі збільшенням внутрішньо переміщених осіб» в м. Запоріжжя відбувся круглий стіл на тему «Вплив реабілітаційного процесу на формування соціальних та побутових навичок дітей з інвалідністю».

 

Від освітянської спільноти м. Чугуєва до участі в круглому столі була запрошена Ю.П.Трубіцина, консультант психолого-медико-педагогічної консультації відділу освіти.

Під час круглого столу учасники обговорили технології впровадження інноваційних методик в надання реабілітаційних послуг, познайомилися з досвідом роботи щодо підтримки дітей з синдромом Дауна та їхніх сімей в КУ «Загальноосвітня школа-інтернат «Джерело» ЗОР.  До дискусії практиків долучились фахівці з раннього втручання  (Благодійний фонд «Інститут раннього втручання», Харків), які поділилися власним досвідом з побудови ефективної моделі надання комплексних, довготривалих послуг дітям раннього віку з порушеннями психофізичного розвитку, ризиком їх виникнення та родинам, що виховують таких дітей.

Також  учасники круглого столу відвідали з екскурсією КУ «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» Мелітопольської міської ради Запорізької області, де ознайомилися з практичними аспектами  реабілітаційного процесу  методиками розвивального догляду за дітьми з порушеннями розвитку.

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2874 | Переглядів: 106Дата публікації: 14:20 29.11.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Підприємцю
Аналітична інформація про розвиток малого та середнього підприємництва у м. Чугуєві за 2017 рікДо уваги суб’єктів господарювання!Шановні власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості!Перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності:ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!Про проведення координаційної ради з питань розвитку підприємництва«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 31 серпня 2018 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.У рамках проекту «Абетка експортера–2018» відбудеться бізнес-майстерня «Fit for Partnership with Germany» від Німецького товариства міжнародного співробітництваЧугуївська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги КП «Муніципальне підприємство «Мрія», аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.
Посилання
Версія для слабо- зорих