Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Про результати проведення комісії з питань захисту прав дитини
Про результати проведення комісії з питань захисту прав дитини

Поділитися новиною:

Про результати проведення комісії з питань захисту прав дитини

28.11.2017 пройшло чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Виконавчому комітеті Чугуївської міської ради. На засіданні розглянуто 2 планових питання: «Основні принципи роботи Чугуївського міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей»,

«Про виконання плану спільної роботи служби у справах дітей, сектору ювенальної превенції Чугуївського відділу поліції (м.Чугуїв) ГУНП в Харківській області, відділу освіти, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді по попередженню злочинності, правопорушень та інших негативних явищ серед дітей, вчинення насильства в сім’ї». 2 питання щодо захисту житлових та майнових прав дітей, 1 питання щодо доцільності позбавлення батьків батьківських прав,  6 питань щодо надання статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, 1 питання щодо виведення дитини з прийомної сім’ї та припинення її функціонування, а також 3 інших питання щодо захисту прав та інтересів дітей. За результатами засідання комісії підготовлено 11 проектів рішення виконавчого комітету Чугуївської міської ради.

Інформуємо, що наступне засідання комісії з питань захисту прав дитини заплановано на 26.12.2017. Останній день прийому документів 20.12.2017. Документи приймаються кожної середи з 8.00 до 12.00 за адресою: м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 37, кімната 6, в службі у справах дітей.

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2882 | Переглядів: 68Дата публікації: 14:37 01.12.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих