Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
5 ГРУДНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРСЬКОГО РУХУ
5 ГРУДНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРСЬКОГО РУХУ

Поділитися новиною:

5 ГРУДНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРСЬКОГО РУХУ

В Україні існує давня традиція суспільної праці, взаємодопомоги, піклування про ближнього. Сьогодні роль волонтерства у соціальній сфері визнана на державному рівні, що знаходить підтвердження в законодавчих документах, в яких добровільна праця волонтерів визнається як необхідна та суспільно корисна.

 

У 1985 році Генеральна Асамблея ООН в спеціальній резолюції запропонувала визначати 5 грудня як Міжнародний день добровольців в ім'я економічного і соціального розвитку суспільства, закликаючи здійснювати заходи для спонукання людей у ​​всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги в якості добровольців. Сьогодні волонтерство є однією з форм благодійності і однією з підвалин громадського суспільства. За деякими оцінками, кожного року у світі у волонтерській  діяльності беруть участь понад 100 млн. осіб.

С кожним роком волонтерський рух не тільки набуває широкого розповсюдження, але і міцніє, збагачується цікавим досвідом, стає невід’ємною частиною суспільного життя.

Волонтерський Центр при Чугуївському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді існує вже досить давно. До волонтерської діяльності активно залучається учнівська молодь та студенти середніх і вищих навчальних закладів, спеціалісти різних галузей, працююча молодь, які  в ході своєї громадської діяльності на благо нашого міста отримують позитивні емоції, нові знання, цікаві знайомства та безцінний досвід роботи у громадському секторі.  Волонтери Чугуївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді залучаються не лише до здійснення соціальної роботи, а й беруть активну участь у загальноміських заходах, вчаться працювати в групі та здобувають навички і вміння, які зможуть використовувати у майбутньому.

Якщо ви – молоді та активні, бажаєте знайти нових друзів, бажаєте реалізувати себе, хочете бути корисним – станьте волонтером Чугуївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Не залишайтеся осторонь, приєднуйтесь до волонтерського руху!

Шановні чугуївці, учасники волонтерського руху!

Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем волонтера!

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Адже для багатьох людей це стає способом їхнього життя. Саме, ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб комусь допомогти. Для вас найціннішою подякою є розуміння того, що ви можете врятувати людське життя.

І сьогодні, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність країни, а серед простих людей панує нерозуміння, саме ваша активна громадянська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє.

Дякую вам за вашу безкорисливу та добровільну працю на благо процвітання і миру на рідній землі, за  допомогу тим, хто її потребує. Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею. Бажаю всім вам здоров’я, добробуту, невичерпної енергії та миру!

Міський голова Г.М.Мінаєва

Альбом: 5 ГРУДНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРСЬКОГО РУХУ Альбом: 5 ГРУДНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРСЬКОГО РУХУ Альбом: 5 ГРУДНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРСЬКОГО РУХУ
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2903 | Переглядів: 81Дата публікації: 17:05 05.12.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
27.05.2018
14:00 - Відвідування концерту Дитячої філармонії. Закриття сезону Відвідування концерту Дитячої філармонії. Закриття сезону Організатор:Вінник Т.С. Маміна Т.С. Час проведення:27.05.2018 14:00 Місце проведення:м. Харків
28.05.2018
день - Проведення рейдів з ліквідації стихійної торгівлі в м.Чугуєві Проведення рейдів з ліквідації стихійної торгівлі в м.Чугуєві Організатор:Апостол О.І. Батченко В.М. Час проведення:28.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Вул.Жадановського, бул.Комарова
день - Робота комісії щодо належного санітарного стану в м.Чугуєві Робота комісії щодо належного санітарного стану в м.Чугуєві Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:28.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Вулиці міста
день - Юридична консультація громадян міста Юридична консультація громадян міста Організатор:Макаренко Л.П. Трохіна І.В. КалібердаА.А. Чекмарьов П.Д. Час проведення:28.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Каб.№ 7 викон. коміт., інші кабінети за графіком
день - Організація оздоровчої кампанії для пільгових категорій населення міста. Організація оздоровчої кампанії для пільгових категорій населення міста.
Постійно
за потреб.
Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О. М. Час проведення:28.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:УСЗН

29.05.2018
день - Відкриття таборів з денним перебуванням Відкриття таборів з денним перебуванням Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:29.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Заклади освіти
день - Майстер-клас для дітей з пришкільного табору (ЗОШ №2) Майстер-клас для дітей з пришкільного табору (ЗОШ №2) Організатор:Вінник Т.С. Цибульник О.В. Ващук Я.А. Час проведення:29.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:КЦ «Імідж»
10:00 - Пленарне засідання Чугуївської міської ради Пленарне засідання Чугуївської міської ради Організатор:Нежид Н.С. Бойко О.О. Час проведення:29.05.2018 10:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
12:00 - Засідання робочої групи з реалізації Всеукраїнського проекту «Міжнародний рєпінський пленер» в м.Чугуїв Засідання робочої групи з реалізації Всеукраїнського проекту «Міжнародний рєпінський пленер» в м.Чугуїв Організатор:Вінник Т.С. Цибульнік О.В. Час проведення:29.05.2018 12:00 Місце проведення:Каб № 12 викон. коміт.
13:00 - Робочий візит представника ЮНІСЕФ до закладів, яким надавалася допомога у 2017-2018 роках Робочий візит представника ЮНІСЕФ до закладів, яким надавалася допомога у 2017-2018 роках Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М. Проценко М.В. Час проведення:29.05.2018 13:00 Місце проведення:ДНЗ № 2, «Шанс»
14:00 - Засідання комісії по розгляду конфліктних ситуацій при призначенні населенню субсидій Засідання комісії по розгляду конфліктних ситуацій при призначенні населенню субсидій Організатор:Нежид Н.С. Куриленко О.М Час проведення:29.05.2018 14:00 Місце проведення:УСЗН
14:00 - Засідання комісії з питань захисту прав дитини Засідання комісії з питань захисту прав дитини Організатор:Вінник Т.С. Лисенко К.О. Час проведення:29.05.2018 14:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
15:00 - Відкриття футбольного поля в ЗОШ №2 Відкриття футбольного поля в ЗОШ №2 Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:29.05.2018 15:00 Місце проведення:ЗОШ №2
15:00 - Лекція – концерт «В країні мульті-пульті» Лекція – концерт «В країні мульті-пульті» Організатор:Вінник Т.С. Цибульник О.В. Маміна Т.І. Час проведення:29.05.2018 15:00 Місце проведення:Музична школа
16:00 - Нарада з головами ОСББ з житлово-комунальних питань Нарада з головами ОСББ з житлово-комунальних питань Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:29.05.2018 16:00 Місце проведення:Каб.№8 викон. коміт.
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих