Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
5 ГРУДНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРСЬКОГО РУХУ
5 ГРУДНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРСЬКОГО РУХУ

Поділитися новиною:

5 ГРУДНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРСЬКОГО РУХУ

В Україні існує давня традиція суспільної праці, взаємодопомоги, піклування про ближнього. Сьогодні роль волонтерства у соціальній сфері визнана на державному рівні, що знаходить підтвердження в законодавчих документах, в яких добровільна праця волонтерів визнається як необхідна та суспільно корисна.

 

У 1985 році Генеральна Асамблея ООН в спеціальній резолюції запропонувала визначати 5 грудня як Міжнародний день добровольців в ім'я економічного і соціального розвитку суспільства, закликаючи здійснювати заходи для спонукання людей у ​​всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги в якості добровольців. Сьогодні волонтерство є однією з форм благодійності і однією з підвалин громадського суспільства. За деякими оцінками, кожного року у світі у волонтерській  діяльності беруть участь понад 100 млн. осіб.

С кожним роком волонтерський рух не тільки набуває широкого розповсюдження, але і міцніє, збагачується цікавим досвідом, стає невід’ємною частиною суспільного життя.

Волонтерський Центр при Чугуївському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді існує вже досить давно. До волонтерської діяльності активно залучається учнівська молодь та студенти середніх і вищих навчальних закладів, спеціалісти різних галузей, працююча молодь, які  в ході своєї громадської діяльності на благо нашого міста отримують позитивні емоції, нові знання, цікаві знайомства та безцінний досвід роботи у громадському секторі.  Волонтери Чугуївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді залучаються не лише до здійснення соціальної роботи, а й беруть активну участь у загальноміських заходах, вчаться працювати в групі та здобувають навички і вміння, які зможуть використовувати у майбутньому.

Якщо ви – молоді та активні, бажаєте знайти нових друзів, бажаєте реалізувати себе, хочете бути корисним – станьте волонтером Чугуївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Не залишайтеся осторонь, приєднуйтесь до волонтерського руху!

Шановні чугуївці, учасники волонтерського руху!

Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем волонтера!

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Адже для багатьох людей це стає способом їхнього життя. Саме, ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб комусь допомогти. Для вас найціннішою подякою є розуміння того, що ви можете врятувати людське життя.

І сьогодні, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність країни, а серед простих людей панує нерозуміння, саме ваша активна громадянська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє.

Дякую вам за вашу безкорисливу та добровільну працю на благо процвітання і миру на рідній землі, за  допомогу тим, хто її потребує. Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею. Бажаю всім вам здоров’я, добробуту, невичерпної енергії та миру!

Міський голова Г.М.Мінаєва

Альбом: 5 ГРУДНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРСЬКОГО РУХУ Альбом: 5 ГРУДНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРСЬКОГО РУХУ Альбом: 5 ГРУДНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРСЬКОГО РУХУ
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2903 | Переглядів: 41Дата публікації: 17:05 05.12.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Анонс подій
17.12.2017
день - Організація заходів по прикрашанню територій міста до Дня Святого Миколая та Нового року Організація заходів по прикрашанню територій міста до Дня Святого Миколая та Нового року Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:17.12.2017 (протягом дня) Місце проведення:Каб.№ 28 викон. коміт.,
18.12.2017
09:00 - Особистий прийом міського голови Особистий прийом міського голови Організатор:МакаренкоЛ.П. Шляхта С.О. Час проведення:18.12.2017 09:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
19.12.2017
14:00 - Святкова феєрія «Світом ходить Миколай» для дітей міста Святкова феєрія «Світом ходить Миколай» для дітей міста Організатор:Вінник Т.С. Проценко О.І. Час проведення:19.12.2017 14:00 Місце проведення:Центральна бібліотека
15:00 - Парад Дідів Морозів та Снігуроньок у супроводі естрадно-духового оркестру «Chuguev City Band» Парад Дідів Морозів та Снігуроньок у супроводі естрадно-духового оркестру «Chuguev City Band» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Коротич І.В. Цибульнік О.В. Ващук Я.А. Час проведення:19.12.2017 15:00 Місце проведення:Від будівлі Чугуївської міської ради по вулицях міста, площа Соборна
15:30 - Концертно-розважальна програма за участю аніматорів та ростових ляльок: - відкриття «Резиденції Діда Мороза»; - урочисте запалення Міської новорічної ялинки; - cвяткова торгівля; - зимові прогулянки верхи на коні для дітей міста Концертно-розважальна програма за участю аніматорів та ростових ляльок: - відкриття «Резиденції Діда Мороза»; - урочисте запалення Міської новорічної ялинки; - cвяткова торгівля; - зимові прогулянки верхи на коні для дітей міста Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Коротич І.В. Цибульнік О.В. Ващук Я.А. Батченко В.М Час проведення:19.12.2017 15:30 Місце проведення:Площа Соборна
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих