Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Про відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю
Про відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю

Поділитися новиною:

Про відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю

В рамках «Декади зайнятості для осіб з інвалідністю», в Чугуївському міському районному центрі зайнятості 4 грудня 2017 року проведено міні-ярмарок вакансій з ТОВ Агрофірмою «Іванівський лан» в якій взяли участь 10 шукачів роботи, з числа осіб які мають обмеження в працевлаштуванні за станом здоров’я.

В рамках «Декади зайнятості для осіб з інвалідністю», в Чугуївському міському районному центрі зайнятості 4 грудня 2017 року проведено міні-ярмарок вакансій з ТОВ Агрофірмою «Іванівський лан» в якій взяли участь 10 шукачів   роботи, з числа осіб які мають обмеження в працевлаштуванні  за станом здоров’я.

Перед учасниками заходу виступив представник підприємства інспектор відділу кадрів Миланкіна Любов Григорівна, яка інформувала присутніх про наявні актуальні вакансії для інвалідів, а саме підсобні робітники.

До учасників семінару була донесена інформація, що законодавством України передбачено надання додаткових гарантій зайнятості для окремих категорій  населення працездатного віку, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці: для інвалідів, які не досягли пенсійного віку. Також було роз’яснено про порядок працевлаштування інвалідів, які не досягли пенсійного віку, з урахуванням побажань, стану здоров’я інвалідів, їхніх здібностей і професійних навичок відповідно до висновків МСЕК.

Учасники заходу були ознайомлені з переліком актуальних вакансій на підприємствах м. Чугуєва та Чугуївського району, Чкаловської та Малинівської ОТГ, які можуть бути пристосовані для осіб з обмеженими можливостями.

 

 

              Начальник відділу  взаємодії  з роботодавцями  Чугуївського МРЦЗ                                     Ольга Краснухіна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2910 | Переглядів: 104Дата публікації: 11:45 06.12.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих