Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Про відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю
Про відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю

Поділитися новиною:

Про відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю

В рамках «Декади зайнятості для осіб з інвалідністю», в Чугуївському міському районному центрі зайнятості 4 грудня 2017 року проведено міні-ярмарок вакансій з ТОВ Агрофірмою «Іванівський лан» в якій взяли участь 10 шукачів роботи, з числа осіб які мають обмеження в працевлаштуванні за станом здоров’я.

В рамках «Декади зайнятості для осіб з інвалідністю», в Чугуївському міському районному центрі зайнятості 4 грудня 2017 року проведено міні-ярмарок вакансій з ТОВ Агрофірмою «Іванівський лан» в якій взяли участь 10 шукачів   роботи, з числа осіб які мають обмеження в працевлаштуванні  за станом здоров’я.

Перед учасниками заходу виступив представник підприємства інспектор відділу кадрів Миланкіна Любов Григорівна, яка інформувала присутніх про наявні актуальні вакансії для інвалідів, а саме підсобні робітники.

До учасників семінару була донесена інформація, що законодавством України передбачено надання додаткових гарантій зайнятості для окремих категорій  населення працездатного віку, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці: для інвалідів, які не досягли пенсійного віку. Також було роз’яснено про порядок працевлаштування інвалідів, які не досягли пенсійного віку, з урахуванням побажань, стану здоров’я інвалідів, їхніх здібностей і професійних навичок відповідно до висновків МСЕК.

Учасники заходу були ознайомлені з переліком актуальних вакансій на підприємствах м. Чугуєва та Чугуївського району, Чкаловської та Малинівської ОТГ, які можуть бути пристосовані для осіб з обмеженими можливостями.

 

 

              Начальник відділу  взаємодії  з роботодавцями  Чугуївського МРЦЗ                                     Ольга Краснухіна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2910 | Переглядів: 37Дата публікації: 11:45 06.12.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Анонс подій
17.12.2017
день - Організація заходів по прикрашанню територій міста до Дня Святого Миколая та Нового року Організація заходів по прикрашанню територій міста до Дня Святого Миколая та Нового року Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:17.12.2017 (протягом дня) Місце проведення:Каб.№ 28 викон. коміт.,
18.12.2017
09:00 - Особистий прийом міського голови Особистий прийом міського голови Організатор:МакаренкоЛ.П. Шляхта С.О. Час проведення:18.12.2017 09:00 Місце проведення:Каб № 8 викон. коміт.
19.12.2017
14:00 - Святкова феєрія «Світом ходить Миколай» для дітей міста Святкова феєрія «Світом ходить Миколай» для дітей міста Організатор:Вінник Т.С. Проценко О.І. Час проведення:19.12.2017 14:00 Місце проведення:Центральна бібліотека
15:00 - Парад Дідів Морозів та Снігуроньок у супроводі естрадно-духового оркестру «Chuguev City Band» Парад Дідів Морозів та Снігуроньок у супроводі естрадно-духового оркестру «Chuguev City Band» Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Коротич І.В. Цибульнік О.В. Ващук Я.А. Час проведення:19.12.2017 15:00 Місце проведення:Від будівлі Чугуївської міської ради по вулицях міста, площа Соборна
15:30 - Концертно-розважальна програма за участю аніматорів та ростових ляльок: - відкриття «Резиденції Діда Мороза»; - урочисте запалення Міської новорічної ялинки; - cвяткова торгівля; - зимові прогулянки верхи на коні для дітей міста Концертно-розважальна програма за участю аніматорів та ростових ляльок: - відкриття «Резиденції Діда Мороза»; - урочисте запалення Міської новорічної ялинки; - cвяткова торгівля; - зимові прогулянки верхи на коні для дітей міста Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Коротич І.В. Цибульнік О.В. Ващук Я.А. Батченко В.М Час проведення:19.12.2017 15:30 Місце проведення:Площа Соборна
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих