Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Чугуївські туристи повернулися зі змагань з кубком переможців
Чугуївські туристи повернулися зі змагань з кубком переможців

Поділитися новиною:

Чугуївські туристи повернулися зі змагань з кубком переможців

02.12.2017 у м. Краматорську відбувся Відкритий Кубок Донецької області серед учнівської молоді з пішохідного туризму в закритих приміщеннях «Срібний карабін», присвячений «Дню гідності та Свободи України», організатором якого став Донецький обласний Центр туризму та краєзнавства учнівської молоді.

 

До участі в цих змаганнях долучилася й команда вихованців Чугуївського Центру туризму та краєзнавства (тренер Лисенко С.В.), яка продемонструвала свою високу майстерність  в усіх видах програми в двох вікових групах.

Так, в особистому заліку перше місце серед юних туристів  посів вихованець ЦТК Олексій Майстровий, другим став  Максим Мараховський; у виді «Зв’язки» успішно подолали свою дистанцію Максим  Мараховський і Дарина Власенко, а зв’язка у складі Кривобородого Владислава та Майстрового Олексія стала кращою , що дало змогу чугуївським туристам посісти у цьому виді змагань І місце. У підсумку команда Чугуївського ЦТК  посіла ІІІ загальнокомандне місце у двох видах змагань й отримала відповідний кубок, а кожен член команди особисто був нагороджений грамотою Донецького обласного Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Вітаємо юних туристів і їхніх тренерів з перемогою та бажаємо успіхів у подальших стартах!

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2916 | Переглядів: 126Дата публікації: 15:05 06.12.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих