Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
Діти м.Чугуєва стали учасниками акції на підтримку поранених військовослужбовців
Діти м.Чугуєва стали учасниками акції на підтримку поранених військовослужбовців

Поділитися новиною:

Діти м.Чугуєва стали учасниками акції на підтримку поранених військовослужбовців

5 грудня в Чугуївській ЗОШ № 1 до Дня Збройних сил України була проведена акція під назвою «Тепло долонь та серця – захисникам України!».

 

Учнями і вихованцями закладів освіти міста були підготовлені малюнки, листи, вірші  для бійців, поранених в зоні АТО, і через працівників Чугуївського об’єднаного районного військового комісаріату діти передали свої подарунки військовослужбовцям, які перебувають на лікуванні після поранень у військовому шпиталі м.Харкова.

До участі в акції з побажаннями здоров’я, миру, добра пораненим також долучилися заступник Чугуївського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Т.С. Вінник  та начальник відділу освіти М.В. Проценко.

 

Альбом: Діти м.Чугуєва стали учасниками акції на підтримку поранених військовослужбовців Альбом: Діти м.Чугуєва стали учасниками акції на підтримку поранених військовослужбовців Альбом: Діти м.Чугуєва стали учасниками акції на підтримку поранених військовослужбовців Альбом: Діти м.Чугуєва стали учасниками акції на підтримку поранених військовослужбовців
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2917 | Переглядів: 161Дата публікації: 15:06 06.12.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих