Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
ВІРА В СЕБЕ!
ВІРА В СЕБЕ!

Поділитися новиною:

ВІРА В СЕБЕ!

Серед отримувачів послуг державної служби зайнятості є різні категорії людей: за професією, за віком, за статтю, за станом здоров’я. Але так вже склалося традиційно, що роботу не завжди отримує найспритніший чи найдосвідченіший – її знаходить той, хто шукає.

Серед отримувачів послуг державної служби зайнятості є різні категорії людей: за професією, за віком, за статтю, за станом здоров’я. Але так вже склалося традиційно, що роботу не завжди отримує найспритніший чи найдосвідченіший – її знаходить той, хто шукає. Тому не дивно, що серед працевлаштованих нерідко зустрічаються люди з особливими потребами.

Вперше Ідт Євген, інвалід І групи з вадами опорно-рухового апарату, звернувся до Чугуївського міського районного центру зайнятості після закінчення Харківського обліково-економічного технікуму, коли самостійні пошуки роботи та короткі співбесіди з роботодавцями не давали позитивних результатів. Вакансій щодо робочих місць, спеціально створених або адаптованих для осіб з інвалідністю, не було. Водночас у юнака було велике бажання працювати в колективі, серед людей, займаючись корисною справою, набувати досвіду та зростати професійно. Тоді завдяки клопіткій співпраці спеціалістів центру зайнятості з роботодавцями, юнак отримав перше робоче місце в одній з провідних організацій міста КП «Чугуївтепло» - та швидко адаптувався у новому соціальному середовищі.

Після закінчення строку трудового договору вже будувалися плани на обов’язкове продовження професійного шляху у новому сезоні. Та на заваді став стан здоров’я. Попереду було тривале санаторне лікування та реабілітаційний період.

А тим часом юнак закінчує Харківський соціально-економічний інститут по спеціальності «Соціологія», і вже наступного року - Міжрегіональну академію управління персоналом – за спеціальністю «Соціологія та паблік рілейшнз», отримавши ступінь спеціаліста. Для невеликого міста це доволі рідка спеціальність, а на те, щоб діставатися до роботи міжміським транспортом не було чого й сподіватися: спинальні захворювання обмежують, перш за все, рухові можливості та  мобільність людини.

І знову, вже як до доброго друга, Євген звертається по допомогу до центру зайнятості. Відкритому до всього нового, відповідальному у роботі, йому було запропоновано тимчасово вакантне місце безпосереднього в центрі зайнятості. Основними перевагами цього кроку стало те, що молодий спеціаліст мав унікальну можливість оволодіти основними засадами та нюансами  надання соціальних послуг на практиці. Та найголовніше, що сумлінним ставленням до роботи і своєю активною життєвою позицією Євген привернув до себе увагу роботодавців. Показовим є той факт, що він, ледве провівши на лаві безробітних декілька днів, був запрошений на роботу в редакцію районної газети «Красная звезда»  адміністратором сайту.     

Така робота цілком задовольняла юнака, адже  дозволяє йому працювати віддалено від робочого місця, що не обтяжує слабкий стан здоров’я, і водночас, враховуючи сучасні технічні можливості, бути постійно на зв’язку з колективом.

Майже рік Євген працював адміністратором сайту, але у зв’язку з закінченням терміну дії проекту (скорочення штату) - довелося звільнитися. На сьогодні  найголовніше для нього - не стояти  осторонь, бути у вирі подій, новин, що означає – жити. Шукає себе у дистанційному працевлаштуванні – розсилає резюме, отримав «онлайн»-освіту  одного з напрямків на платформі «PROMETHEUS».

Спільно з відділом культури та спорту Виконавчого комітету Чугуївської міської ради написав міні - проект «LADYA” – для створення стаціонарних шахових столів у центральному парку міста, який буде профінансований у 2018 році місцевими органами влади. Не втрачає віри в себе, в успіх, в людей. 

 

 

 

            Начальник відділу організації працевлаштування населення Чугуївського МРЦЗ                  Соснова Т.М.       

 

 

Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2926 | Переглядів: 23Дата публікації: 15:02 07.12.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Анонс подій
15.12.2017
14:00 - Відкриття персональної виставки живопису Кравченко Ірини, учасниці XVІІІ Міжнародного репінського пленеру «Зимовий сад» (м. Вінниця) Відкриття персональної виставки живопису Кравченко Ірини, учасниці XVІІІ Міжнародного репінського пленеру «Зимовий сад» (м. Вінниця) Організатор:Вінник Т.С. Ващук Я.А. Час проведення:15.12.2017 14:00 Місце проведення:КУ «КЦ «Імідж», виставкова зала
16:00 - Новорічний концерт творчих колективів Чугуївської дитячої музичної школи «Музичне конфеті» (вхід вільний) Новорічний концерт творчих колективів Чугуївської дитячої музичної школи «Музичне конфеті» (вхід вільний) Організатор:Маміна Т.І. Ващук Я.А. Час проведення:15.12.2017 16:00 Місце проведення:КУ «КЦ «Імідж»
16.12.2017
10:00 - Участь в обласному етапі конкурсу ім. Тараса Шевченка, Петра Яцика Участь в обласному етапі конкурсу ім. Тараса Шевченка, Петра Яцика Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Час проведення:16.12.2017 10:00 Місце проведення:м.Харків
17.12.2017
день - Організація заходів по прикрашанню територій міста до Дня Святого Миколая та Нового року Організація заходів по прикрашанню територій міста до Дня Святого Миколая та Нового року Організатор:Бармін К.О. Топоркова І.А. Час проведення:17.12.2017 (протягом дня) Місце проведення:Каб.№ 28 викон. коміт.,
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих