Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
Міні - ярмарок вакансій
Міні - ярмарок вакансій

Поділитися новиною:

Міні - ярмарок вакансій

5 грудня 2017 року в Чугуївському міському районному центрі зайнятості відбулася чергова зустріч роботодавців з безробітними, в якій взяли участь 26 шукачів роботи.

Перед учасниками заходу виступили представники підприємства філії «Голден Кросс» Товариства з обмеженою відповідальністю «Курганський  Бройлер»   керівник Приходько Максим Михайлович, інспектор з відділу кадрів  Лаврик  Олена  Михайлівна, які не тільки зацікавили присутніх перевагами працевлаштування на одне з провідних ринко-утворюючих підприємств Харківської області, що набирає обертів, збільшуючи потужність виробництва продукції, застосовуючи нові технології і обладнання, та розширеними можливостями самого потенційного працівника.

Приємною інформацією для відвідувачів стала стабільна заробітна плата, повний соціальний пакет, доставка на роботу транспортом підприємства та можливість застосування гнучкого графіку роботи.

На теперішній день потреба підприємства - філії «Голден Кросс»  ТОВ «Курганський  Бройлер» у наступних вакансіях: заступник головного бухгалтера, птахівник, санітар (ветеринарна медицина), підсобний робітник в інкубаторії, тракторист, водій автотранспортних засобів, будівничі професії (штукатур, маляр).

 

 

 

                        Начальник відділу  взаємодії  з роботодавцями    Чугуївського МРЦЗ                         Ольга Краснухіна

 

 

 

 

 

 

Альбом: Міні - ярмарок вакансій Альбом: Міні - ярмарок вакансій
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2927 | Переглядів: 57Дата публікації: 15:06 07.12.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих