Офіційний сайт Чугуївської міської ради та її виконавчого комітету
НЕ ДАЙ СНІДу ШАНС!
НЕ ДАЙ СНІДу ШАНС!

Поділитися новиною:

НЕ ДАЙ СНІДу ШАНС!

Під таким гаслом відбулась акція до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом. В ході акції Чугуївським міським центром соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді проведені анкетування молоді щодо обізнаності про існування цієї проблеми, цикл занять та інформаційна робота.

 В ході анкетування встановлено, що молодь має недостатній рівень обізнаності про ВІЛ – інфекцію / СНІД,  шляхи розповсюдження та способи профілактики цієї хвороби. В ході бесід,  зʼясовано, що про проблему присутні  чули і вважають, що загрози для них  нема, та особливої уваги у своєму житті профілактиці цієї проблеми не приділяють.

В ході занять з молоддю обговорено саме поняття ВІЛ - інфекції та СНІДу, ступінь ризику у повсякденному житті та способи збереження свого здоровʼя. Переглянувши документальне відео, молодь упевнилась, що  ВІЛ-інфекція поруч, і від неї не застрахований ніхто, а спосіб життя визначає долю людини та є гарантом її здоровʼя та життєвого успіху. Також, молодь дійшла висновку, що здоровий спосіб життя це – можливість не дати  СНІДу шанс.        

        Загальним висновком зустрічі стало розуміння відповідальності кожного за свій життєвий вибір.

Альбом: НЕ ДАЙ СНІДу ШАНС! Альбом: НЕ ДАЙ СНІДу ШАНС!
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2946 | Переглядів: 104Дата публікації: 10:45 08.12.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Пошук
Підприємцю
Аналітична інформація про розвиток малого та середнього підприємництва у м. Чугуєві за 2017 рікДо уваги суб’єктів господарювання!Шановні власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості!Перелік об’єктів комунального майна, які можуть бути передані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності:ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!Про проведення координаційної ради з питань розвитку підприємництва«ХАРКІВСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації до 31 серпня 2018 року продовжено конкурс на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету на зворотній основі під бізнес-плани проектів серед суб’єктів малого і середнього підприємництва Харківської області у національній валюті України в розмірі від 50 до 75 тис. грн строком до 1 року, від 75 до 200 тис. грн – строком до 2 років.У рамках проекту «Абетка експортера–2018» відбудеться бізнес-майстерня «Fit for Partnership with Germany» від Німецького товариства міжнародного співробітництваЧугуївська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження тарифів на послуги КП «Муніципальне підприємство «Мрія», аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.
Посилання
Версія для слабо- зорих