Офіційний сайт Чугуївської міської ради, міського голови, виконавчого комітету
НЕ ДАЙ СНІДу ШАНС!
НЕ ДАЙ СНІДу ШАНС!

Поділитися новиною:

НЕ ДАЙ СНІДу ШАНС!

Під таким гаслом відбулась акція до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом. В ході акції Чугуївським міським центром соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді проведені анкетування молоді щодо обізнаності про існування цієї проблеми, цикл занять та інформаційна робота.

 В ході анкетування встановлено, що молодь має недостатній рівень обізнаності про ВІЛ – інфекцію / СНІД,  шляхи розповсюдження та способи профілактики цієї хвороби. В ході бесід,  зʼясовано, що про проблему присутні  чули і вважають, що загрози для них  нема, та особливої уваги у своєму житті профілактиці цієї проблеми не приділяють.

В ході занять з молоддю обговорено саме поняття ВІЛ - інфекції та СНІДу, ступінь ризику у повсякденному житті та способи збереження свого здоровʼя. Переглянувши документальне відео, молодь упевнилась, що  ВІЛ-інфекція поруч, і від неї не застрахований ніхто, а спосіб життя визначає долю людини та є гарантом її здоровʼя та життєвого успіху. Також, молодь дійшла висновку, що здоровий спосіб життя це – можливість не дати  СНІДу шанс.        

        Загальним висновком зустрічі стало розуміння відповідальності кожного за свій життєвий вибір.

Альбом: НЕ ДАЙ СНІДу ШАНС! Альбом: НЕ ДАЙ СНІДу ШАНС!
Web-адреса: chuguev-rada.gov.ua/news/id/2946 | Переглядів: 52Дата публікації: 10:45 08.12.2017
Адміністративні послуги
Веб-камери Чугуєва
Публічне обговорення
Електронні петиції
Міська рада на facebook
Статистика голосувань
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
17.01.2018
день - Ювілейний вечір Б. Чичибабіна «Обязательство жить» Ювілейний вечір Б. Чичибабіна «Обязательство жить» Організатор:Вінник Т.С. Цибульник О.В. Проценко О.І Час проведення:17.01.2018 (протягом дня) Місце проведення:Чугуївська ЦБ ТІЦ
14:00 - Зустріч з вдовами чугуївських військовослужбовців, що загинули в зоні АТО Зустріч з вдовами чугуївських військовослужбовців, що загинули в зоні АТО Організатор:Нежид Н.С. Сємілєтова Т.В. Час проведення:17.01.2018 14:00 Місце проведення:Територіальний центр
19.01.2018
день - «Хрещенські посиденьки» - вечір відпочинку для мешканців міста «Хрещенські посиденьки» - вечір відпочинку для мешканців міста Організатор:Вінник Т.С. Цибульник О.В. Ващук Я.А. Час проведення:19.01.2018 (протягом дня) Місце проведення:КУ КЦ «ІМІДЖ»
день - Відкриття виставки живопису харківського художника, учасника Міжнародного ре пінського пленеру, Федяєва Олександра Відкриття виставки живопису харківського художника, учасника Міжнародного ре пінського пленеру, Федяєва Олександра Організатор:Вінник Т.С. Цибульник О.В. Ващук Я.А. Час проведення:19.01.2018 (протягом дня) Місце проведення:КЦ «Імідж»
16:00 - Новорічний бал старшокласників Новорічний бал старшокласників Організатор:Вінник Т.С. Проценко М.В. Коротич І.В. Час проведення:19.01.2018 16:00 Місце проведення:КУ КЦ «ІМІДЖ»
Докладніше
Пошук
Посилання
Версія для слабо- зорих